NASA ramina žmoniją – anksčiau laiko internete parodė kitos dienos po pasaulio pabaigos įrašą

NASA darbuotojai, anksčiau laiko paskelbę vaizdo įrašą „Kodėl vakar nebuvo pasaulio pabaigos“, kai kuriems komentatoriams sukėlė dviprasmiškų minčių, praneša newsru.com.

Į internetą tuzinu dienų anksčiau pateko įrašas, kuriame rodomi įvairūs mokslininkų komentarai, paneigiantys pasaulio pabaigų mitus. Įrašo išleidimu siekiama nuraminti žmones ir įteigti, kad jokios apokalipsės laukti nereikia. Tačiau sprendžiant pagal žmonių atsiliepimus, dauguma atkreipė dėmesį ne į argumentuotus mokslininkų teiginius, o į tai, kad klipas pasirodė daugiau nei savaitė anksčiau nei "diena po pasaulio pabaigos".

Idėjos autorius labai paprastai aiškino, kodėl klipas pasirodė anksčiau negu buvo numatyta: "NASA tyrimų centre visi yra tokie užtikrinti, kad nieko nenutiks gruodžio 21 d., kad buvo nuspręsta vaizdą internete paviešinti tą pačią dieną".

REKLAMA

Tuo metu naujienų agentūra AP organizuoja tiesioginę "Pasaulio pabaigos" transliaciją gruodžio 19-22 dienomis. Keletas agentūros darbuotojų nurodytomis dienomis apsigyvens Čičen-Ica mieste, buvusiame Majų šventyklų centre. Iš gimtųjų majų vietų bus tiesiogiai transliuojamos naujienos apie vykstančią, arba nelabai, pasaulio pabaigą.


Rašyti komentarą...
P
Patarlė
2012-12-15 13:22:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar neprisikarksėsime tos pabaigos
Atsakyti
0

a
as
2012-12-14 21:41:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
bet as nesuprantu vieno, kodel tiek daug tu raminimu kad nebus tos pabaigos?!
Atsakyti
-2

v
vartotojo vardas
2012-12-14 23:37:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
neprisik i kelnes tevai :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų