Į kunigą dukart šovė vyras, su kurio žmona jis miegojo

Lione, Prancūzijoje, prie graikų ortodoksų bažnyčios į kunigą buvo paleisti du šūviai – kunigas tapo įsiutusio vyro, su kurio žmona jis miegojo, taikiniu. 

Iš pradžių buvo manoma, kad Nikolaos Kakavelakis, 52 metų amžiaus, dviejų vaikų tėvas, tapo dar viena Islamo teroristų Prancūzijoje auka, kai į kunigą spalio 31 dieną prie bažnyčios buvo šauta iš nupjautavamzdžio šautuvo, rašoma dailymail.co.uk.

Tačiau dabar iš komos pabudęs tėvas Kakavelakis detektyvams paaiškino, kad jį nužudyti pasikėsinęs vyras buvo jo konkurentas meilės reikaluose.

Nicolas Jacquet, vietos prokuroras, šeštadienį išleistame pranešime sakė, kad užpuolikas pasirodė besąs „moters, su kuria auka buvo užmezgusi romaną, vyras“. Prokuroro teigimu, pradėtas tyrimas dėl pasikėsinimo nužudyti, o įtariamojo žmona taip pat suimta.

Užpuolikas apibūdinamas kaip 40 metų amžiaus Sakartvelo pilietis, gyvenantis netoli graikų ortodoksų bažnyčios Lione. Jis pripažino šovęs į tėvą Kakavelakį, šiam rakinant bažnyčios duris, ir tada palikęs jį merdėti.


Rašyti komentarą...
m
melas
2020-11-15 22:22:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
kunigai vyskupai ir kardinolai ,ima tik berniukus ,i moteris jie neziuri

rdino įkūrėjas Marcialas Degolado bei artimiausi jo bendražygiai iš pareigų buvo nušalinti tik 2006 m., praėjus metams po Jono Pauliaus II mirties. Vatikano tyrimas atskleidė, jog ordino pedofilų aukomis Lenkijoje tapo mažiausiai 175 vaikai, kuriuos seksualiai išnaudojo 33 kunigai ir 71 seminaristas.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų