Turistas sulaužė skulptūrą: siūloma 100 tūkst. eurų bauda

Dėl asmenukės vienas turistas iš Austrijos turės daugybę problemų. Italijoje su grupe turistų apsilankęs vyras taip prisiglaudė prie 19 a. šedevro – Europos skulptūros genijaus Antonijaus Kanovos vieno žymiausių kūrinių – nuogos Napoleono sesers skulptūros, kad nulaužė jai kelis kojos pirštus.

Turistas sulaužė skulptūrą: siūloma 100 tūkst. eurų bauda
5

Vyras žaliais marškinėliais ir sportbačiais, sugundytas Vikstrikso Veneros grožio, nusprendė prie jos prisiglausti asmenukei. Bet stojantis kažkas trakšteli. Vyras žvilgteli į apnuogintas Veneros pėdas ir pamatęs, ką pridirbo, bando apsimesti, kad nieko neįvyko.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Turistas sulaužė skulptūrą: siūloma 100 tūkst. eurų bauda

Saugos kamerų vaizdą iš Italijos Pasanjo mieste esančios žymiausio 19 a. Europos skulptoriaus Antonijaus Kanovos Gipsotekos išplatino šalies policija. Vyrui fotografuojantis nukentėjo ne šiaip kokia skulptūra, o vienas žymiausių genijaus darbų – Vikstrikso Venera, vaizduojanti apsinuoginusią Napoleono Bonaparto seserį Pauliną Borgezę.

Tokia pati skulptūra, tik marmurinė – pasaulį stebina Romoje. O skulptoriaus gimtinėje esanti gipso versija dabar liko be trijų kojos pirštų.

Policija išsiaiškino, kad iš įvykio vietos pasišalinęs turistas – austras. Turistų grupės vadovės vyras. Jo laukia nemalonumai. Kokie tiksliai – nepranešama. Bet Italijoje šiuo metu svarstoma griežtinti bausmes už tokį meno šedevrų apgadinimą.

Siūlomos 100 tūkst. eurų baudos ir iki 8-erių metų kalėjimo.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų