Berlynas tiesia pagalbos ranką naktiniams klubams: skyrė po 81 tūkst. eurų

Berlyno naktiniai klubai ir koncertų salės, uždaryti keturiems mėnesiams dėl koronavirusinės pandemijos, iš miesto gavo vidutiniškai po 81 000 eurų, remiantis dienraščio „Tagesspiegel“ sekmadienį paskelbtais duomenimis.

(asociatyvi nuotr.) (nuotr. Vilmanto Žilinsko)

Klubai, kuriuose daugiausia grojama techno muzika ir kurie padėjo sukurti Berlyno, kaip „vakarėlių miesto“, reputaciją, atsidūrė sunkioje finansinėje padėtyje, kai kovo 14 dieną užvėrė duris dėl įvesto karantino.

Vis dėlto Berlyno savivaldybė nusprendė suteikti skubią pagalbą 46 klubams, festivaliams ir koncertų salėms, pažymėjo savivaldybės narys Georgas Kossleris (Džordžas Kosleris), kurį cituoja „Tagesspiegel“.

Tarp remiamų įstaigų yra klubai, kurie yra gerai žinomi toli už Vokietijos sostinės, tokie kaip „Tresor“, „Kater Club“ bei gėjų klubas „Schwuz“.

„Noriu, kad žmonės galėtų šokti ir vakaroti, kai pasibaigs koronaviruso dienos, todėl mūsų klubai turi išgyventi“, – pareiškė G. Kossleris.

Nepaisant ribojančiųjų priemonių švelninimo visoje Vokietijoje, vis dar nėra nustatyta data, kada klubai ir panašios įstaigos galės atnaujinti veiklą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų