Operos žvaigždei – rimti nemalonumai: teatras nutraukė ryšius

Vienas garsiausių pasaulio tenorų Plasidas Domingas baigia karjerą prestižiniame Niujorko operos teatre. Tiesa, taip nusprendė ne pats Domingas. Metropoliteno teatras nutraukia ryšius su operos žvaigžde dėl jam mestų kaltinimų seksualiniu priekabiavimu.

Operos pasaulio žvaigždė Placidas Domingas karjerą Niujorko operos teatre pradėjo būdamas 27-erių ir ant šios scenos praleido daugiau nei pusšimtį – iš viso 51-erius metus. Tačiau griežtu teatro vadovų sprendimu scenos karalius buvo nukarūnuotas. Dar šį vakarą prestižiniame Metropoliteno teatre P. Domingas turėjo atlikti pagrindinį vaidmenį Verdžio operoje „Makbetas“, tačiau renginys buvo atšauktas.

Teatro vadovybė taip nusprendė po to, kai 30 moterų apkaltino 78-erių ispanų tenorą seksualiniu priekabiavimu.

„MeToo“ istorijos garsųjį operos solistą pasivijo iš praeities. Jį nederamu elgesiu kaltina su operos legenda praėjusio amžiaus 9-ame dešimtmetyje dirbusios moterys, kai garsiajam ispanui buvo kiek per 50 metų.

Anot jų, solistas ne tik kaišiodavo rankas po sijonu ar priverstinai bučiuodavo, bet ir naudojosi savo statusu bei spaudė jas lytiškai santykiauti. Jį apkaltinusios šokėjos, dainininkės, vokalo mokytojos, scenos darbuotojos ir kitos moterys tvirtina, kad neva atstūmus P. Domingą nukentėdavo jų karjera.

Nors tenoras, iki šiol sutraukiantis pilnas sales gerbėjų, visus kaltinimus neigia, su juo kontraktus nutraukė ne tik Niujorko operos, bet ir kiti garsūs Amerikos teatrai. Tuo tarpu Los Andželo operos namai, kuriems P. Domingas vadovavo 16 metų, atlieka nepriklausomą tyrimą dėl vadovo elgesio.


Rašyti komentarą...
k
ka daryti?
2019-09-25 18:10:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
prie manes priekabiavo Ensteinas,tiesa,tai buvo senokai......
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų