Stichija rojaus žemėje pradangino mažiausiai 2500 žmonių

Bahamų salynui bandant atsitiesti po uragano Doriano, ir toliau skaičiuojamos katastrofiškos stichijos aukos. Oficialiai skelbiama, kad žuvo vos pusšimtis žmonių, tačiau dabar pranešta, kad mažiausiai 2500 salyno gyventojų pradingo be žinios.

Dar prieš dvi savaites rojus žemėje, dabar – masinės destrukcijos vieta. Taip atrodo Bahamų salynas po čia praūžusio rekordinio uragano Doriano.

„Gyvenu čia 20 metų ir didesnės katastrofos nesu matęs. Atrodo, kad visi prieš tai praūžę uraganai šįkart susijungė į vieną“, – sako Bahamų gyventojas Allen Sharpe.

Ir nors oficialiai skelbiama, kad žuvusiųjų skaičius tesiekia vos kelias dešimtis, tragedijos mastas gali būti gerokai didesnis. Vien dingusiųjų be žinios Bahamuose jau užregistruota daugiau nei du su puse tūkstančio.

„Daugybė žmonių dabar neviltyje. Jie nežino, ar jų artimieji gyvi. Rugsėjo 9-osios duomenimis, oficialus žuvusiųjų skaičius iš viso siekia 50. Tačiau yra ir daugybė dingusiųjų, tad žuvusiųjų skaičius, tikėtina, gerokai išaugs“, – teigia ministras pirmininkas Hubertas Minnis.

Tuo tarpu dešimtims tūkstančių žmonių reikalinga skubi pagalba maistu, vandeniu, vaistais. Dalis be stogo virš galvos likusių žmonių glaudžiasi tiesiog gatvėje. Vienas didžiausių uraganų istorijoje Bahamų salynui smogė rugsėjo pirmąją. Beveik 300-us km/val. siekiantys vėjai dalį salyno visiškai sulygo su žeme.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų