Mirusios 22-ejų merginos mama prisiminė paskutinį pokalbį su dukra

Linksma, jauna rinkodaros studentė, mirusi pogulio metu, atsisakė leisti epilepsijai kliudyti įgyvendinti savo sportines ir akademines svajones.

Praėjusių metų gruodžio penktą dieną Maddie Gill planavo papuošti Kalėdinę eglutę ir pasibūti su savo kambario draugėmis. Tačiau 22-ejų metų mergina jautėsi pavargusi ir išsekusi po ankstyvos pamainos odontologijos klinikoje Brisbene.

Pakeliui namo ji paskambino savo mamai Debrai Tibbotts, kad paplepėtų apie savo rytą, kaip tai darė daugelį dienų, ir pasakė, kad eis namo nusnausti. Tačiau ji nepabudo.

„Ji atrodė išsekusi, – „Daily Mail Australia“ pasakojo M. Tibbotts. – Liepiau jai grįžti namo, suvalgyti ką nors pietums ir pailsėti, kad pasijustų geriau“.

Praėjus kelioms valandoms po to, kai ji užmigo, viena iš jos draugių atėjo į kambarį patikrinti, ar jai viskas gerai, ir atrado ją mirusią.

Pradinėje mokykloje merginai buvo diagnozuota epilepsija, tačiau pirmasis atsitiktinis priepuolis ją ištiko tik 2009-aisiais, kai jai buvo 11 metų. Buvo praėję šešeri metai nuo paskutinio jos priepuolio. Maddie stengėsi vartoti stabilizuojančius vaistus, kurie padėtų jos būklei.

Oficiali jos mirties priežastis yra greita mirtis nuo epilepsijos, tačiau jos tėvai vis dar negali suvokti, kas nutiko.

„Jai sekėsi taip gerai, dar visas gyvenimas buvo prieš akis“, – paaiškino M. Tibbotts ir jos vyras Chrisas.

Maddie nekantriai laukė Queenslando technologijos universiteto baigimo 2021 m. pabaigoje, jai gerai sekėsi visuose universiteto dalykuose. Prieš metus ji išsikraustė iš namų ir pradėjo gyventi bendrame name su dviem kitomis panašaus amžiaus mergaitėmis.

„Jos visos mylėjo nepriklausomybę, kurią pajautė išsikrausčiusios iš tėvų namų, – sakė Chrisas Tibbottsas. – Jos darė visus beprotiškus, keistus dalykus, kuriuos daro jų amžiaus merginos“.

Po šokiruojančios Maddie mirties, tėvai ilgai kalbėjosi su dukros kambariokėmis ir daug sužinojo apie savo mylimą dukrą bei jos gyvenimą, apie kurį papasakojo jos draugės: „Jos šokdavo virtuvėje, linksmindavosi dainuodamos dainas iš „Pelenės“ filmuko. Jos dar norėjo padaryti tiek daug beprotiškų dalykų kartu.“

REKLAMA

Prieš Maddie mirtį, merginos nusipirko pirmąją savo Kalėdinę eglutę ir planavo ją papuošti vakare. Maddie mamai telefonu pasakojo, kad jos planuoja vakarą praleisti klausydamos muzikos ir puošdamos eglutę, tam, kad pajustų Kalėdinę dvasią.

Ji tikėjosi, kad nusnaudus jausis geriau ir, kai grįš jos draugės, Maddie bus linksmesnė ir galės  kartu puošti eglutę.

„Akivaizdu, kad ji taip ir negavo galimybės to padaryti, – sakė ponia Tibbotts. – Tai buvo šokas mums ir jos draugams.“

Ją mylintys tėvai sakė, kad Maddie nuo ankstyvo amžiaus buvo „žvali ir didesnė už gyvenimą“. Ji net dar nemokėdama kalbėti niūniuodavo lakstydama po namus ir „visada mylėjo gyvenimą“.

Pora tikisi, kad Maddie mirtis paskatins viešesnę diskusiją apie epilepsiją ir šios ligos sąlygas: „Niekas apie tai rimtai nekalba. Žmonės nepakankamai žino, atrodo, kad ši liga kokia nors purvina paslaptis ar užmiršta bloga pusseserė. Maddie didžiuotųsi, jei po jos mirties būtų pradėta daugiau kalbėti apie šią ligą“.


Rašyti komentarą...
B
Brugada
2021-01-22 06:17:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Isitirkit santaros klinikose pas genetikus brugados sindromą, gal užkirsit kelią tokiems nutikimams....epilepsija, ypač aukštos temperatūros netoleravimas, tai tik tos ligos simptomai, kartais gydoma ne nuo tų ligų, mano šrimoje mes tryse vyrai krisdavom nuo epilepsiniu priepuolių....o liga visai ne ta, kaip sako daktarai nuo epilepdijos nemirštama, nebent jos priepolis ištiktu gstvėje ir po msšinos ratais palistum...tuo metu sutrinka širdies virpesiai-impulsai, kurie išprovokuoja epilepsija, genetikai jau lengvai nustato ar yra brugados sindromas, atlikus DNR tyrimus. Sekmės
Atsakyti
-4

T
Tu rimtai?
2021-01-23 11:58:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mieloji, supranti ką kalbi? Epilepsija serga 1% žmonių. Tikėtina, kad ir tavo aplinkoje yra pažįstamų slepiančių ligą. Beja, epilepsija gali susirgti bet kuriame amžiaus tarpsnyje. Linkiu, kad netektų kankintis ir kitų kankinti
Atsakyti
0

M
Mirė
2021-01-22 18:04:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mirė, mirė, mirė - daugiau nebėra ką rašyti
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų