Sinsinatyje (JAV) vykusiame ATP 1000 serijos „Western&Southern Open“ vyrų teniso turnyro finale vokietis Alexanderis Zverevas (ATP-5) vos per 1 valandą 6:2, 6:3 nugalėjo rusą Andrejų Rubliovą (ATP-7) ir iškovojo penktą karjeroje tokio rango varžybų titulą.

Tai buvo jau penktoji iš tiek pat galimų A.Zverevo pergalių prieš A.Rubliovą ATP turnyruose.

A.Zverevas tapo pirmuoju Vokietijos tenisininku nuo 1985 m. Boriso Beckerio, kuris laimėjo „Western&Southern Open“ turnyro trofėjų.

A.Zverevas pirmame sete „breakino“ varžovą pirmame ir trečiame geimuose bei nuolat užtikrintai laimėdavęs savo padavimus, greitai išsiveržė į priekį.

Antrame sete A.Zverevas vėl „breakino“ varžovą pirmame ir penktame geimuose ir nors aštuntame A.Rubliovui pavyko pirmą kartą laimėti varžovo padavimų seriją, tačiau tai neišgelbėjo ir devintame geime A.Zverevas uždarė setą bei mačą.

ATP 1000 serijos vyrų teniso turnyro Sinsinatyje prizų fondą sudarė kiek daugiau nei 4,845 mln. JAV dolerių.