Vakar rungtynėmis pilnutėliame Miuncheno „Allianz Arena“ stadione prasidėjo naujasis Vokietijos futbolo čempionatas. Praėjusio sezono nugalėtojai „Bayern“ futbolininkai startavo ne itin sėkmingai – jie iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą ir buvo priversti tenkintis tik lygiosiomis 2:2 su „Hamburger SV“  ekipa.

Susitikimo pradžia šeimininkams, žaidusiems be dviejų savo lyderių – danties skausmo kamuojamo puolėjo Luca Tonio ir traumą besigydančio Francko Ribery , nieko blogo nežadėjo . Po Bastiano Schweinsteigerio (12 min.) ir Lukaso Podolskio (16 min.) įvarčių Juergeno Klinsmanno auklėtiniai įsiveržė į priekį 2:0.

Vis tik „Hamburger SV“  klubo žaidėjai nebuvo linkę anksčiau laiko sudėti ginklų ir kibo į atlapus savo tituluotiems varžovams: 25 minutę savo komandos viltis atgaivino Jose Paolo Guerrero, o 56 minutę pusiausvyrą atstatė vienuolikos metrų baudinįrealizavęs Piotras Trochowskis - 2:2.

Priminsime, kad kitos „Bundesligos“ pirmojo turo rungtynės bus žaidžiamos šiandien ir rytoj.

Rezultatyviomis lygiosiomis pasibaigusio mačo gražiausius epizodus galite pažiūrėti čia: