Veryga patikslino: žiūrovų tribūnuose nebus visoje Lietuvoje

Lietuvoje siaučiant koronaviruso pandemijai Vyriausybė jau įveda lokalius karantinus atskirose savivaldybėse ir dabar draudimai turėtų paliesti sporto renginius. 

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga antradienį patikslino, kad siūlo Vyriausybei trečiadienį uždrausti žiūrovus sporto rengininiuose, tačiau ne tik tose savivaldybėse, kuriose nuo trečiadienio bus taikomas lokalus karantinas, o visoje šalyje.

„Draudimas galios visoje Lietuvoje, kadangi tai yra ekstremalios situacijos nutarimo pakeitimas, o ne karantino sąlygų papildymas“, – teigė ministras.

Nuo rugsėjo 1 dienos žmonių skaičius nebuvo ribojamas, bet reikėjo laikytis vieno metro arba kas antros kėdės principo, todėl Kauno „Žalgirio“ rungtynėse matėme daugiau nei 5 tūkst. sirgalių, o sekmadienį „Siemens“ arenoje – kiek daugiau 4300.

Nuo trečiadienio karantinas skelbiamas Kauno mieste, Klaipėdos mieste, Šilalės rajone, Širvintų rajone, Telšių rajone, Trakų rajone, Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone. Nuo pirmadienio karantinas paskelbtas Elektrėnų, Joniškio rajono, Jurbarko rajono, Kelmės rajono, Klaipėdos rajono, Kretingos rajono, Marijampolės, Pasvalio rajono, Plungės rajono, Skuodo rajono, Šiaulių rajono ir Švenčionių rajono savivaldybių teritorijose.

Jeigu Vyriausybė pritars žiūrovų draudimui, jis įsigalios nuo penktadienio. Tuščiose arenose vyktų visi sporto renginiai. Be žiūrovų Eurolygoje žaistų ir Kauno „Žalgiris“. LKL pirmenybėse klubai irgi žaistų be sirgalių.

Lemiamas Lietuvos futbolo A lygos mačas savaitgalį tarp „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ Vilniuje taip pat jau vyktų tuščiomis tribūnomis.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų