Veryga prabilo apie registraciją koronaviruso tyrimams internetu: ieškoma galimybių

Išaugus Karštosios koronaviruso linijos apkrovimui, ieškoma galimybių leisti COVID-19 tyrimams registruotis internetu, sako Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

„Šiandien kaip tik kalbėjome su Karštosios linijos atstovais, tikrai skambučių yra nemažai ir jie ieško techninės galimybės įsivertinti, kiek yra unikalių skambinančių žmonių, nes panašu, kad tas pats žmogus skambina keletą kartų, mes turime labai didelę skambučių statistiką“, – spaudos konferencijoje antradienį sakė ministras.

Pasak jo, ieškoma sprendimų, kaip spręsti problemą, jog žmonėms sunku prisiskambinti ir užsiregistruoti tyrimui, pavyzdžiui, informuojant apie labiausiai apkrautas Karštosios linijos valandas, taip siekiant tolygesnio skambučių pasiskirstymo.

Taip pat svarstoma galimybė įvesti registraciją internetu.

„Yra ieškoma ir planuojamos techninės galimybės dėl to, kad žmonės patys galėtų registruotis, ne skambindami, o pasinaudodami internetinėmis technologijomis ir tiesiog užsiregistruoti internetu. Kol kas tokia galimybė nėra sukurta, bet tikrai mes apie ją jau kalbamės ir aš tikiuosi, kad artimiausiu metu ji bus realizuota“, – sakė A. Veryga.

Per paskutinę parą Lietuvoje, antradienio duomenimis, buvo atlikta 9390 tyrimų, iš viso nuo pandemijos pradžios ištirti 964 tūkst. 352 ėminiai.


Rašyti komentarą...
?
?
2020-10-27 16:51:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyresni zmones gal neturi interneto ka jiem reikes daryt
Atsakyti
0

U
Ups
2020-11-08 07:20:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gero pandemijos valdymo verygai reikia mokytis iš Vilniaus miesto savivaldybės. Jie jau seniai apie registraciją tyrimui internetu turėjo. Veryga nusimk karūną, nes yra tikrai už tave labiau išmanančių
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų