Veryga dėl padėties Vilniuje: norėjom daugiau „feelingo“, dabar turim daugiau koronaviruso

Norėjom laisvės ar – perfrazuojant kai kuriuos politikus – daugiau feelingo, tai dabar turime daugiau koronaviruso. Taip atsakydamas į Vilniaus miesto mero kritiką negerėjančią situaciją sostinėje įvertino ministras Aurelijus Veryga.

Į Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus kritiką, kad viruso plitimo suaktyvėjimas sostinėje yra ministerijos fiasko, A. Veryga atsakė neieškodamas žodžio kišenėje.

„Kaip galėčiau dar atsakyti į politinį klausimą, kuris, sakyčiau, yra gana ciniškas? Tai yra savivaldybė, kuri nuolat ieško būdų, kaip apeiti reikalavimus, rekomendacijas. O vėliau,  pamačius, kad situacija yra bloga, puolama kaltinti ministeriją dėl neva neatsekamų kontaktų ir kitų dalykų. 

Puikiai atsimenu administracijos direktoriaus pasisakymus, kad nereikia čia nieko riboti ir reikia labai preciziškai taikyti priemones. Tai turime dabar rezultatą tų „precizinių priemonių“, – dėstė A. Veryga.

Reikalavimai neveikia

Ministras priminė, kad savo akimis ne kartą matęs, kaip reikalavimai „veikia“.

„Man rytais tenka anksti važiuoti į darbą ir puikiai matydavau, kad vykdavo šalia naktinių klubų, kur žmonės skirstydavosi. 

Tai jokios aliuzijos į nustatytus reikalavimus nebuvo ir negalėjo būti. Taip, kaip žmonės ten elgdavosi, keista būtų, kad situacija Vilniuje nebūtų pablogėjusi. Tai kaip norėjom, taip ir turim. Norėjom laisvės, gal, perfrazuojant kai kuriuos politikus, daugiau feelingo, tai dabar turime daugiau koronaviruso“, – sakė A. Veryga.

Portalas tv3.lt primena, kad ministras konstatavęs, jog šalyje virusas jau plinta eksponentiškai.

Svarstys naujus ribojimus

Kaip anksčiau informavo A. Veryga, trečiadienį Vyriausybei bus teikiamas nutarimas dėl draudimo organizuoti renginius atvirose ir uždarose erdvėse, taip pat draudžiami susibūrimai, išskyrus aukšto meistriškumo sporto varžybas, kurios vyksta be žiūrovų.

REKLAMA

„Šie siūlymai bus teikiami trečiadienį. Jei jiems būtų pritarta, jie įsigalėtų penktadienį“, – sakė jis.

Pasak A. Verygos, draudimas negalios kultūriniams renginiams, kuriuose bilietai parduodami elektroniniu būdu, užtikrinama patekimo kontrolė ir dviejų metrų atstumas tarp žiūrovų.

Kartu ministras neatmetė galimybės, kad trečiadienį karantinas galėtų būti paskelbtas ir daugiau savivaldybių.

„Šiaulių miestas yra „ant ribos“. Neatmesčiau galimybės, kad trečiadienį ir šitas pakeitimas gali būti siūlomas. Aišku, jis tą pačią dieną neįsigalios. Bet galiu gal įdomumo dėlei pasakyti, kad iš žaliosios zonos, kai kriterijai buvo patvirtinti, tai 15 savivaldybių pateko į geltoną zoną, realiai žaliojoje zonoje yra likusios 5 savivaldybės ir tai yra Tauragė, Alytus, Varėna, Utena ir Rokiškis. Tad situacija blogėja net ir tose, kurios buvo žalios“, – sakė jis.


Rašyti komentarą...
L
Leo
2020-10-27 16:24:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Liberastas yra ir liks liberastu. Šaunuolis Veryga! Šimašiui baudžiamąją už organizuotą ir sąmonimgą viruso platinimą!
Atsakyti
-6

R
Raimonda
2020-10-27 16:31:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gerai ministras pasakė!
Atsakyti
-5

V
Vilnietis
2020-10-27 16:12:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šimašius maumas...
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų