Mįslinga 53-ejų moters mirtis Marijampolėje: ar ji sirgo Covid-19, dar neaišku

Antrojo Seimo rinkimų turi išvakarėse mirė Gavaltuvos rinkimų apylinkės pirmininkė Jūratė Asijevičienė. Moteriai buvo 53-eji. Naujienų portalas lrytas.lt skelbia, kad moteris mirė nuo Covid-19 viruso, bet ligoninė, kur užgeso jos gyvybė, to patvirtinti negali.

Apie užgesusią moters gyvybę pranešė pati Vyriausioji rinkimų komisija.

„Su liūdesiu pranešame, kad spalio 24 d. mirė Sūduvos pietinės apygardos Gavaltuvos rinkimų apylinkės komisijos pirmininkė Jūratė Asijevičienė. Vyriausiosios rinkimų komisijos kolektyvas nuoširdžiai užjaučia velionės šeimos narius ir artimuosius. Telydi paguoda ir dvasios stiprybė šią sunkią netekties valandą“, – rašė VRK.

Apie tai, kad moteris kurį laiką buvo saviizoliacijoje pranešė laikraštis „Suvalkietis“.

„Ligoninės Priėmimo skyriuje vakar (spalio 24 d.) užgeso ir Anapilin išėjo Suvalkijos krašto bendruomenininkų šeimos narė Jūratė Asijevičienė. Mielai, daugelio atmintyje su šypsena lūpose išliksiančiai gyvybingai moteriai pražūtingu tapo viršutinių kvėpavimo takų nepakankamumas. 

Ji buvo saviizoliacijoje, bet COVID-19, artimųjų teigimu, Jūratei nebuvo konstatuotas. Rugpjūčio viduryje gimusiai moteriai buvo 53 metai...“, – savo „Facebook“ paskyroje pranešė laikraštis.

Tačiau Marijampolės ligoninė, į kurią dėl sunkios būklės ir buvo išgabenta J. Asijevičienė, nežino, ar moteris galėjo sirgti Covid-19.

„Ne, nes perduoda teismo ekspertams ir jie nustatys, ar tikrai nuo Covid-19. Perdavėme Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui tą informaciją, bet, kad nuo Covid-19 neperdavėme, nes nežinome“, – tv3.lt sakė Marijampolės ligoninės atstovė spaudai Aistė Visockienė.

Tuo metu Nacionalinis visuomenės centras antradienį pranešė, kad per praėjusią parą nuo Covid-19 mirė dar penki asmenys. Vienas jų, registruotas Marijampolės apskrityje vyresniam nei 50-ies metų amžiaus žmogui, kuriam koronavirusas patvirtintas spalio 22 dieną.

Ir nors NVSC skelbė, kad mirusiam asmeniui Covid-19 nustatytas spalio 22 dieną, dabar centro atstovai kalba apie 21 dieną. Todėl sunku pasakyti, ar mirusi moteris tikrai sirgo koronavirusu.

„Jei mes kalbame apie tą patį asmenį, tai 21 dieną buvo patvirtintas koronavirusinės infekcijos atvejis. Galbūt šeimos nariai galėjo nežinoti tokio dalyko. Mirties atveju, mes gauname pranešimą iš ligoninės“, – sakė NVSC atstovė Austina Vžesniauskaitė.


Rašyti komentarą...
A
Amris
2020-10-27 16:11:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paprasciausiai gydytojai nespejo ir nesiskubina o dabar tip pripazins kad nuo koronos
Atsakyti
0

žiū
2020-10-27 16:36:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gydytojai nebedirba pagal savo specialybę - nebeatpažįsta kitų ligų, tad ir skelbia, kad mirė nuo covido, bet turėjo kitų ligų. Šitas atvejis, ko gero, ne vienas - jei gydytojai sąžiningai papasakotų, kas vyksta ligoninėse, turbūt išlįstų tūkstančiai ,,keistų" mirčių.
Atsakyti
0

P
Pilietis
2020-10-27 16:30:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne gydytojai - nespėjo, o savizoliacijoje esantys galvoja, kad gali laukti iki...
Nelaukite!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų