Pergalių seriją iki keturių Eurolygoje pratęsė Valensijos „Valencia Basket“ (11-10) krepšininkai.

Ispanijos ekipa svečiuose 94:88 (24:25, 26:22, 17:21, 27:20) pranoko Berlyno ALBA (6-15) komandą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės turnyre.

Verta paminėti, kad nė karto rungtynėse tarp ekipų nebuvo dviženklio skirtumu ir virė nuožmi kova iki pat susitikimo pabaigos.

Prasidėjus paskutinei minutei, svečiai padidino atstumą iki 5 taškų (88:83), bet Maodo Lo ir Johanneso Thiemanno baudų metimai taisė aikštės šeimininkų situaciją (88:86).

Likus 11 sekundžių, abi komandos vėlgi apsikeitė taikliais baudų metimais ir skirtumas liko nepakitęs (90:88).

Paskutinėmis akimirkomis svečių pergalę įtvirtino keturi paeiliui pelnyti Jaredo Harperio taškai – 94:88.

„Valencia Basket“: Jaredas Harperis 20 (7/10 dvit., 1/6 trit., 3/6 baud.), Chrisas Jonesas 16 (7/7 baud., 6 rez. perd.), Kyle‘as Alexanderis 14, Josepas Puerto ir Xabi Lopezas-Arostegui po 9.

ALBA: Maodo Lo 25 (5/5 dvit., 4/7 trit., 3/4 baud., 30 n. b.), Johannesas Thiemannas 17, Tamiras Blattas ir Yovelas Zoosmanas po 11, Luke‘as Sikma 7 (5 kld.), Jaleenas Smithas 5 (1/6 trit.).