Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (13-8) Eurolygoje patyrė skaudų pralaimėjimą po pratęsimo. Katalonai svečiuose po pratęsimo 86:91 (20:16, 19:16, 20:18, 14:23, 13:18) krito prieš principinį varžovą Madrido „Real“ (14-7).

Š. Jasikevičiaus auklėtiniai šiame mače suklydo net 25 kartus.

Rokas Jokubaitis aikštėje praleido 9 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas ir surinko 1 naudingumo balą.

Svečiai dominavo pirmajame kėlinyje ir čia sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą (18:6). Tiesa, dar iki antrojo pradžios skirtumas aptirpo iki 4 taškų (20:16).

Po didžiosios pertraukos katalonai ir vėl šovė į priekį bei susigrąžino dviženklę persvarą (44:34).

Vis dėlto, intrigos išvengti nepavyko. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Sergio Llullas pelnė net 8 taškus paeiliui ir persvėrė rezultatą (67:69).

Lemiamu metu iniciatyvos ėmėsi Cory Higginsas. Šis atsakė penkiais taškais iš eilės ir sugrąžino persvarą svečiams (73:69).

Aikštės šeimininkai atsitiesė. Po Mario Hezonjos ir S.Llullo taškų rezultatas tapo lygus, o galiausiai likus žaisti 21 sekundę Nikola Mirotičius suklydo ir padovanojo šansą Madrido klubui (73:73).

Tuo pačiu atsakė ir S.Llullas, praradęs kamuolį ir palikęs dar dvi sekundes katalonams išsigelbėti. Paskutinę akimirką dvitaškį metė Tomašas Satoransky, bet metimas skriejo pro šalį – 73:73.

Pratęsime aikštės šeimininkai atitrūko, kai surengė spurtą 8-2 ir nutolo 9 taškų skirtumu (78:87). Barselonos ekipai teko vytis oponentus.

Likus žaisti 27 sekundėms, po N.Mirotičiaus dvitaškio deficitas sumenko iki 3 taškų (84:87). Visgi, Madrido klubas užtikrintai metė baudų metimus ir pergalės jau nepaleido – 86:91.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 17 (4/5 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), Tomašas Satoransky (3/4 trit., 7 rez. perd.) ir Janas Vesely (6/6 dvit.) po 12, Cory Higginsas 10 (5 kld.), Alexas Abrinesas 9, Nikola Kaliničius (7 atk. kam.) ir Nicolas Laprovittola po 8.

„Real“: Gabrielis Deckas 23 (6/7 dvit., 1/2 trit., 8/8 baud., 7 atk. kam., 33 n. b.), Sergio Llullas 19 (7/8 baud.), Džananas Musa 18, Walteris Taversas 10 (7 atk. kam.), Mario Hezonja 7, Rudy Fernandezas 6.