Šarūnas Jasikevičius iškovojo pirmą trofėjų kaip „Barcelonos“ klubo treneris. „Barcelona“ užtikrintai triumfavo „El Clasico“ mūšyje ir laimėjo Ispanijos Karaliaus taurės turnyrą.

„Barcelona“ lemiamose rungtynėse be intrigos 88:73 (20:11, 32:20, 17:19, 19:23) įveikė Madrido „Real“.

Kelyje titulo link be „Real“ katalonai įveikė Malagos „Unicaja“ ir Vitorijos „Baskonia“.

„Barcelona“ galingu tempu pradėjo susitikimą ir jau pirmame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą, o antrajame jis išaugo iki 23 taškų.

Prieš didžiąją pertrauką Š. Jasikevičius auklėtinių prašė nepamiršti gyventi šia akimirka ir nors žaidžia gerai – neatsipalaiduoti.

Lietuvio auklėtiniai išgirdo trenerio žodžius – „Real“ arčiausiai buvo priartėję prie varžovų per 11 taškų atstumą.

Varžovams vos surengus bent menkiausią spurtą Š. Jasikevičius prašydavo minutės pertraukėlės ir katalonai susiimdavo.

Tragiškas rungtynes sužaidė „Real“ veteranas Jaycee Carrollas, kuris per beveik 14 žaidimo minučių nepelnė nė taško, prametė 8 metimus ir surinko -11 naudingumo balų.

„Barceloną“ į priekį vedė Cory Higginsas, kuris pelnė 20 taškų (6/13 dvit., 1/1 trit., 5/6 baud.). Jis tapo naudingiausiu turnyro krepšininku.

„Barcelona“: C. Higginsas 20, R. Šmitas 12, N. Mirotičius 12, B. Daviesas 10, N. Calathesas 9 (8 rez. perd.), A. Abrinesas 8.

„Real“: W. Tavaresas 17, A. Abalde 15, G. Deckas ir C. Alocenas po 9, S. Llullas 8.