Ketvirtadienį sužaistos likusios ketverios atsakomosios UEFA taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės.

Aštuntfinalio barjerą įveikė ir toliau kovą dėl taurės tęsia UEFA taurės savininkė "Sevilla" (Ispanija) komanda. Po lygiųjų 2:2 namuose "Sevilla" futbolininkai svečiuose tik per pratęsimą 3:2 (0:0, 2:2, 1:0) įveikė Donecko "Šachtar" (Ukraina) komandą.

Aikštės šeimininkai dusyk pirmavo po taiklių Matuzalemo (49 min.) ir Elano (83 min.) smūgių, tačiau persvaros išsaugoti nepavyko - pradžioje rezultatą išlygino Enzo Maresca (53 min.), pačioje susitikimo pabaigoje tai pavyko padaryti Andresui Palopui (90+4 min.), o pirmojo pratęsimo kėlinuko pabaigoje pergalingą įvartį įmušė Ernesto Chevantonas (105 min.).

Prie išvakarėse vietas ketvirtfinalyje užsitikrinusių Londono "Tottenham Hotspur" (Anglija), "Osasuna" (Ispanija), Brėmeno "Werder" ir Leverkuzeno "Bayer" (abu Vokietija) klubų ketvirtadienį taip pat prisijungė Lisabonos "Benfica" (Portugalija), Barselonos "Espanyol" (Ispanija) ir "AZ Alkmaar" (Olandija) vienuolikės.

Ketvirtfinalio poros paaiškės penktadienį.

Ketvirtadienio rungtynių statistika:

Lisabonos "Benfica" - "Paris St Germain" (Prancūzija) 3:1 (2:1). (I-o aštuntfinalio susitikimo rezultatas - 1:2).
"Benfica" - Simao Sabrosa (12 ir 88 - iš 11 m baudinio - min.), Petit (27 min.);
"Paris St Germain" - Pauleta (32 min.).
Raudona kortelė: Youssouf Mulumbu (88 min. - "Paris St Germain")

Barselonos "Espanyol" - Haifos "Maccabi" (Izraelis) 4:0 (0:0). (I-o susitikimo rezultatas - 0:0).
Įvarčiai: Ivan de la Pena (53 min.), Raul Tamudo (59 min.), Luis Garcia (61 min.), Walter Pandiani (90+3 min.)

"AZ Alkmaar" - "Newcastle United" (Anglija) 2:0 (1:0). (I-o susitikimo rezultatas - 2:4).
Įvarčiai: Šota Arveladzė (14 min.), Danny Koevermans (56 min.).

Donecko "Šachtar" - "Sevilla" 2:3 (0:0, 2:2). (I-o susitikimo rezultatas - 2:2).