Prieš rinktinių pertrauką sekmadienį nemažai lietuvių žaidė įvairiose užsienio lygose. Vienas iš jų – rinktinės lyderis Arvydas Novikovas, kuris vakar pirmą kartą žaidė startinėje „Samsunspor“ klubo sudėtyje ir padėjo savo komandai namuose 3:2 nugalėti „Sakaryaspor“ klubą.

A. Novikovas šiame mače žaidė 83 minutes ir prisidėjo prie antrojo savo komandos įvarčio. Lietuvis 74 minutę atliko rezultatyvų perdavimą brazilui Douglasui Tranque, kuris apskritai pelnė visus tris savo ekipos įvarčius.

Portugalijos stipriausioje lygoje toliau vartuose stovi lietuvis Emilijus Zubas. „Arouca“ vartininkas šįkart praleido du įvarčius, o jo komanda namuose 2:2 sužaidė su „Vitoria Guimaraes“ klubu. E.Zubas šiame mače atrėmė tris varžovų smūgius, tačiau lietuvis jau 9 pridėto laiko minutę prasižengė savo baudos aikštelėje ir gavo geltoną kortelę, o varžovai įmušė paskirtą baudinį, nuginkluodami lietuvį, bei išplėšė tašką svečiuose.

Džiugas Bartkus Izraelio čempionate praleido vieną įvartį, o jo atstovaujamas Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“ klubas svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Haderos „Hapoel“. Dž. Bartkus šiose rungtynėse atrėmė tris smūgius, o įvartį praleido 73 minutę.

Antroje Belgijos lygoje „Beerschot“ klube rungtynes ant suolo pradėjo Nauris Petkevičius, bet lietuvis į aikštę žengė 63 minutę ir su savo ekipa išvykoje 2:1 nugalėjo „Virton“ klubą.

Lenkijos Pirmoje lygoje susirėmė dvejų lietuvių ekipos – „Podbeskidzie“ ir Lodzės LKS, kurios sužaidė lygiosiomis 1:1. Tiesa, „Podbeskidzie“ klube Titas Milašius nebuvo registruotas, o LKS gretose Artemijus Tutyškinas į aikštę žengė 79 minutę.

Dvejų lietuvių klubai susirėmė ir Rumunijos čempionate. Rolandą Baravyką turintis Klužo „Universitatea Cluj“ klubas namuose 1:0 nugalėjo Modesto Vorobjovo atstovaujamą „Chindia“ ekipą. R.Baravykas šioms rungtynėms nebuvo registruotas, o M.Vorobjovas žaidė visas 90 minučių.

Kitose Rumunijos lygos rungtynėse Krajovos „Universitatea“ naujasis vartininkas Giedrius Arlauskis dar nebuvo registruotas, bet jo ekipa 2:1 nugalėjo FCSB klubą.

Italijos „Serie C“ lygoje Linas Mėgelaitis žaidė visą mačą, bet lietuvio ginamas „Viterbese“ klubas namuose 0:1 pralaimėjo „Pescara“ klubui.

Italijos „Serie B“ lygoje vartininkas Titas Krapikas liko ant „Ternana“ klubo suolo, o jo ekipa namuose 1:0 įveikė „Perugia“ klubą.

Tuo metu Italijos „Serie A“ lygoje ant suolo liko vartininkas Marius Adamonis, o lietuvio atstovaujamas Romos „Lazio“ klubas svečiuose 4:0 sutriuškino „Cremonese“ klubą.

Norvegijos antroje lygoje į vartus sugrįžo Igoris Spiridonovas. Tiesa, „Bryne“ vartininkas praleido tris įvarčius, bet jo komanda svečiuose su Oslo KFUM sužaidė lygiosiomis 3:3. I.Spiridonovas šiose rungtynėse atrėmė dar tris varžovų smūgius.

Austrijos „Bundesliga“ čempionate Lukas Fridrikas žaidė 76 minutes, bet jo atstovaujamas Lustenau „Austria“ klubas svečiuose 0:2 pralaimėjo „Sturm Graz“ ekipai.

Vokietijos antroje lygoje neseniai debiutavęs Natanas Žebrauskas šįkart nebuvo registruotas Fiurto „Greuther“ rungtynėms, kuriose jo ekipa 2:1 nugalėjo „Paderborn“ klubą.

Trečioje Vokietijos lygoje nebuvo registruotas Benas Šatkus, kurio atstovaujamas „Osnabruck“ klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su antrąja „Freiburg“ komanda.

Trečioje Ispanijos lygoje ant suolo liko vartininkas Ernestas Juškevičius, o jo atstovaujama „Linares“ ekipa svečiuose 3:2 nugalėjo „Talavera“ klubą.