titas krapikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „titas krapikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „titas krapikas“.

Fedoro Černycho debiutas Indijoje pažymėtas pralaimėjimu

Penktadienį Indijos Super lygoje debiutavo lietuvis Fedoras Černychas, kuris į aikštę žengė 83 minutę, bet jo atstovaujamas Keralos „Blasters“ klubas, kuriame sporto direktoriumi dirba Karolis Skinkys, svečiuose 1:2 nusileido „Odisha“ ekipai. Rumunijos lygos rungtynėms buvo registruotas lietuvis Rokas Lekiatas, bet jis dar liko ant „U Craiova 1948“ ekipos suolo, o jo komanda namuose 2:1 nugalėjo Bukarešto „Dinamo“ žaidėjus.
2024-02-03

Lasickas su „Olimpija“ tapo Slovėnijos čempionais

Sekmadienį Slovėnijos lygoje čempionu tapo Justas Lasickas, kurio atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas 2:0 nugalėjo artimiausius persekiotojus „Maribor“ ir tapo nepavejami. J. Lasickas šiose rungtynėse pasirodė jau per pridėtą rungtynių laiką. Po pergalės „Olimpija“ klubas su 69 taškais lenkia „Maribor“ klubą 15 taškų.
2023-04-17

Turkijoje – kone visą mačą žaidusio Novikovo rezultatyvus perdavimas, Portugalijoje – Zubo pražanga baudos aikštelėje

Prieš rinktinių pertrauką sekmadienį nemažai lietuvių žaidė įvairiose užsienio lygose. Vienas iš jų – rinktinės lyderis Arvydas Novikovas, kuris vakar pirmą kartą žaidė startinėje „Samsunspor“ klubo sudėtyje ir padėjo savo komandai namuose 3:2 nugalėti „Sakaryaspor“ klubą. A. Novikovas šiame mače žaidė 83 minutes ir prisidėjo prie antrojo savo komandos įvarčio. Lietuvis 74 minutę atliko rezultatyvų perdavimą brazilui Douglasui Tranque, kuris apskritai pelnė visus tris savo ekipos įvarčius.
2022-09-19

Futbolo rinktinės asistentas Tomas Ražanauskas prieš mūšį Italijoje: „Mes neturime ko prarasti“

Lietuvos futbolo rinktinė jau trečiadienio vakarą sužais trečiąsias ir paskutines šio rinktinių lango rungtynes. Mūsiškių varžovas – naujieji Europos čempionai Italijos rinktinė. Prieš akistatą surengtoje spaudos konferencijoje rinktinės treneris Tomas Ražanauskas teigė, jo tikisi, kad ekipa įvertins, kokio pajėgumo tai yra varžovas. „Mūsų vaikinų laukia rimtas iššūkis. Kaip visi žinome, Italijos rinktinė yra Europos čempionai, vyrai tai supranta ir tam ruošiasi.
2021-09-08

Lietuvos rinktinės vartininkas Titas Krapikas – apie virusą, laiką Italijoje bei tatuiruotes

Lietuvos rinktinė pastaraisiais metais yra turėjusi ne vieną pajėgų vartininką, o tokiu pretenduoja tapti ir šią vasarą pirmą kartą rinktinės stovykloje sudalyvavęs Titas Krapikas. Kėdainietis ilgą savo karjeros dalį rungtyniauja Italijoje, kur atstovauja „Serie A“ klube žaidžiančiam „Spezia“ klubui.
2021-08-23

Penki atsakymai: Lietuvos futbolo rinktinė pradeda taškų medžioklę Europoje

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė sekmadienį pradės pasaulio čempionato atrankos ciklą. Lietuvių kelyje – labai pajėgūs varžovai. Burtai nulėmė, kad Lietuva penkių komandų grupėje yra visiška autsaiderė. Italija, Šveicarija, Bulgarija ir Šiaurės Airija gali pasiūlyti gerai žinomų veidų futbolo pasaulyje.
2021-03-27

Netikėtumas Italijoje: vartus ginant Krapikui lietuvio klubas eliminavo „Roma“

Italijos taurės aštuntfinalyje savo progą pasireikšti gavo vartininkas Titas Krapikas. „Spezia“ klubas suteikė šansą lietuviui stovėti vartuose ir tą jam teko daryti ne prieš ką kitą, o „Roma“ klubą. T.Krapikas sužaidė tikrai gerai, o „Spezia“ klubas po pratęsimo 4:2 nugalėjo „Roma“ ekipą ir žengė į „Coppa Italia“ ketvirtfinalį. „Spezia“ klubui rungtynės prasidėjo labai gerai. Jau 6 minutę jie realizavo paskirtą baudinį, o 15 minutę įmušė antrąjį įvartį.
2021-01-20

Lietuvos rezervinė rinktinė nugalėjo Šri Lankos komandą

Lietuvos rezervinė rinktinė trečiadienį sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes su Šri Lankos komanda. Edgaro Jankausko treniruojama ekipa varžovus nugalėjo rezultatu 2:0. Mūsų futbolininkai nuo praėjusios savaitės treniravosi Kolombo mieste ir sužaidė draugiškas rungtynes su šri lankiečiais pagal UEFA ir AFC (Azijos futbolo konfederacijos) programą. Antrajame mače E. Jankauskas starto sudėtyje atliko septynis pakeitimus.
2018-07-11

Į Šri Lanką nuvykę Lietuvos futbolininkai neįveikė šios šalies rinktinės

Paukščiai ant vejos, tropinė šiluma, didelė drėgmė ir įvarčių sausra. Toks buvo pirmasis draugiškas Šri Lankos rinktinės ir Lietuvos rezervinės ekipos mačas Kolombe, sekmadienį pasibaigęs 0:0. Lietuvos futbolininkai, atvykę dvejų draugiškų rungtynių į Šri Lanką pagal UEFA ir AFC (Azijos futbolo konfederacijos) programą, „Racecourse Stadium“ (Hipodromo) arenoje dominavo visą rungtynių laiką. Tačiau pasinaudoti dėkingomis progomis nepavyko – sutrukdydavo arba Šri Lankos vartininkas, arba gynėjai.
2018-07-08

Lietuvos U-21 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

Lietuvos U-21 rinktinė antradienį Gargžduose pademonstravo puikų žaidimą ir kovoje dėl Baltijos taurės palaužė Latvijos komandą 1:0, taip susigrąžindama trofėjų po aštuonerių metų pertraukos. Vyriausiasis komandos treneris Caritas Falchas po paskutinių rungtynių su Estijos rinktine (1:1) atliko tris keitimus – pirmą kartą ekipoje nuo mačo pradžios žaidė Pijus Širvys, taip pat vienuoliktuke buvo ir Edvinas Kloniūnas su Edgaru Dubicku.