artemijus tutyškinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „artemijus tutyškinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „artemijus tutyškinas“.

Lasickas su „Olimpija“ tapo Slovėnijos čempionais

Sekmadienį Slovėnijos lygoje čempionu tapo Justas Lasickas, kurio atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas 2:0 nugalėjo artimiausius persekiotojus „Maribor“ ir tapo nepavejami. J. Lasickas šiose rungtynėse pasirodė jau per pridėtą rungtynių laiką. Po pergalės „Olimpija“ klubas su 69 taškais lenkia „Maribor“ klubą 15 taškų.
2023-04-17

Turkijoje – kone visą mačą žaidusio Novikovo rezultatyvus perdavimas, Portugalijoje – Zubo pražanga baudos aikštelėje

Prieš rinktinių pertrauką sekmadienį nemažai lietuvių žaidė įvairiose užsienio lygose. Vienas iš jų – rinktinės lyderis Arvydas Novikovas, kuris vakar pirmą kartą žaidė startinėje „Samsunspor“ klubo sudėtyje ir padėjo savo komandai namuose 3:2 nugalėti „Sakaryaspor“ klubą. A. Novikovas šiame mače žaidė 83 minutes ir prisidėjo prie antrojo savo komandos įvarčio. Lietuvis 74 minutę atliko rezultatyvų perdavimą brazilui Douglasui Tranque, kuris apskritai pelnė visus tris savo ekipos įvarčius.
2022-09-19

Prieš rungtynes su Farerų salomis – pokyčiai Lietuvos rinktinės sudėtyje

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė penktadienį pasiekė Farerų Salas, kur šeštadienio vakarą pratęs savo kovas UEFA Tautų lygos turnyre. Lietuviai būsimų varžovų šalį pasiekė tiesioginiu skrydžiu, trukusiu apie tris valandas, ir įsikūrė Torshaune, kur rytoj ir vyks rungtynės. Atvykus lietuvius pasitiko tradicinis ir būdingas šiems kraštams oras bei 11 laipsnių temperatūra.
2022-06-10

Stankevičius: „Tikiu, kad šie vaikinai gali žaisti ir dar geriau“

Lietuvos vaikinų U21 rinktinė paskutinėse Europos čempionato atrankos rungtynėse antradienį savo žiūrovų akivaizdoje 1:1 sužaidė su Šiaurės Airijos bendraamžiais ir baigė ciklą lygiosiomis.
2022-06-09

Lietuvos jaunimo rinktinė atranką užbaigė dramatiškomis lygiosiomis prieš Šiaurės Airiją

Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinė užbaigė savo kovas atrankoje į kitų metų Europos vaikinų čempionatą. Mariaus Stankevičiaus treniruojama komanda paskutinėmis rungtynių akimirkomis išsigelbėjo ir su Šiaurės Airija Alytuje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1). Rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo, kamuolys dažniausiai laikėsi aikštės viduryje, o progų nebuvo. Tiesa, viskas pasikeitė sužaidus kiek daugiau nei 15 minučių.
2022-06-07

Po Europos čempionų pamokos – lietuvių gailestis: „Tokia yra realybė“

Lietuvos futbolo rinktinė trečiadienio vakarą išvykoje pasaulio čempionato atrankos rungtynėse 0:5 nusileido Italijos vienuolikei. Po rungtynių spaudos konferencijoje Lietuvos rinktinės treneris Tomas Ražanauskas apgailestavo, kad aikštėje nepavyko mesti rimtesnės kovos. „Norėjau pasveikinti Italijos rinktinę su pergale. Aišku, šiandien buvo rimtas priešininkas, neveltui šiemet tapo Europos čempionais, tai buvo labai rimtas iššūkis mūsų vyrams, gaila, nepavyko rimtai pasipriešinti.