linas mėgelaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „linas mėgelaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „linas mėgelaitis“.

Turkijoje – kone visą mačą žaidusio Novikovo rezultatyvus perdavimas, Portugalijoje – Zubo pražanga baudos aikštelėje

Prieš rinktinių pertrauką sekmadienį nemažai lietuvių žaidė įvairiose užsienio lygose. Vienas iš jų – rinktinės lyderis Arvydas Novikovas, kuris vakar pirmą kartą žaidė startinėje „Samsunspor“ klubo sudėtyje ir padėjo savo komandai namuose 3:2 nugalėti „Sakaryaspor“ klubą. A. Novikovas šiame mače žaidė 83 minutes ir prisidėjo prie antrojo savo komandos įvarčio. Lietuvis 74 minutę atliko rezultatyvų perdavimą brazilui Douglasui Tranque, kuris apskritai pelnė visus tris savo ekipos įvarčius.
2022-09-19

Lietuvių pasirodymai užsienyje: Zubas žaidė Portugalijoje, Gineitis pelnė įvartį Italijoje, Lasickas nepralaimi Slovėnijoje

Sekmadienį Portugalijos stipriausioje lygoje žaidė lietuvis Emilijus Zubas. „Arouca“ klubo vartininkas rungtynėse prieš „Casa Pia“ išlaikė sausus vartus, o rungtynės pasibaigė lygiu rezultatu 0:0. Daug darbo šiose rungtynėse E. Zubas neturėjo ir jam atremti tek tik vieną varžovų smūgį. Po šių lygiųjų „Arouca“ su 7 taškais rikiuojasi aštuntoje lygos vietoje. Slovėnijos pirmenybėse toliau be pralaimėjimų žengia Liublianos „Olimpija“ klubas, kuriam atsrovauja Justas Lasickas.
2022-09-05

Mače su airiais Lietuvos rinkinei nepadės du futbolininkai

Lietuvos rinktinė šeštadienį popietę atvyko į Airijos sostinę Dubliną, kur antradienį sužais antrąjį šio rinktinių lango kontrolinį mačą. Rungtynes tarp Airijos ir Lietuvos ekipų antradienį nuo 21.45 val.  Lietuviai Dubliną pasiekė šeštadienio popietę ir kone iškart rinktinės trenerių štabas išskubėjo į „Aviva“ stadioną, kur stebėjo kontrolinę akistatą tarp būsimų varžovų airių bei Belgijos rinktinių.
2022-03-27

Italijoje Linas Mėgelaitis įmušė pirmąjį karjeros įvartį

Sekmadienį savo pirmą karjeros įvartį klubiniame futbole pelnė Linas Mėgelaitis. „Viterbese“ klubo saugas šiuo įvarčiu padėjo savo ekipai išvykoje sužaisti lygiosiomis 3:3 su „Reggiana” klubu. Šiose Italijos „Serie C“ lygos rungtynėse L.Mėgelaitis žaidė visas 90 minučių, o įvartį Lietuvos rinktinės saugui pavyko įmušti 57 minutę.
2021-11-29

Lietuvos U-21 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

Lietuvos U-21 rinktinė antradienį Gargžduose pademonstravo puikų žaidimą ir kovoje dėl Baltijos taurės palaužė Latvijos komandą 1:0, taip susigrąžindama trofėjų po aštuonerių metų pertraukos. Vyriausiasis komandos treneris Caritas Falchas po paskutinių rungtynių su Estijos rinktine (1:1) atliko tris keitimus – pirmą kartą ekipoje nuo mačo pradžios žaidė Pijus Širvys, taip pat vienuoliktuke buvo ir Edvinas Kloniūnas su Edgaru Dubicku.
2018-06-04

Išrinko sudėtį Europos U-21 čempionato atrankos startui

Į Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės sudėtį pirmosioms Europos čempionato atrankos rungtynėms Telšiuose pakviesti 23 žaidėjai. Lietuvos U-21 (iki 21 metų – gimę 1996 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė birželio 8-ąją Telšiuose pradės atrankos į 2019 metų Europos čempionatą ciklo 3 grupės varžybas. Iš futbolininkų, kurie pakviesti į treniruočių stovyklą, 10 rungtyniauja užsienyje – Italijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, Baltarusijoje, Olandijoje, Slovakijoje, Airijoje.