Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ (13/12) krepšininkai.

Turnyro čempionai namuose 109:77 (21:10, 24:21, 29:16, 35:30) nepaliko vilčių Tel Avivo „Maccabi“ (11/13) komandai.

Aikštės šeimininkai į priekį pabėgo jau pirmajame kėlinyje, kai susikrovė dviženklį pranašumą (17:6).

Antrajame ketvirtyje pastarieji nemažino apsukų, o skirtumas dar labiau išaugo (26:10).

Po didžiosios pertraukos atstumas tarp komandų ir toliau didėjo, galiausiai ketvirtajame kėlinyje pasiekė didžiausią ribą – 34 taškus (86:52).

Turkams pergalė atiteko rezultatu 109:77.

Šiame mače nugalėtojai pataikė net 65 proc. tritaškių (22/34) ir pagerino Eurolygos visų laikų rekordą.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 20 (3/4 dvit., 4/5 trit., 2/2 baud., 10 rez. perd., 30 n. b.), Adrienas Moermanas 17 (5/7 trit.), Shane‘as Larkinas 16 (4/6 trit., 6 rez. perd.), Rodrigue‘as Beauboisas 13 (5 rez. perd.), Jamesas Andersonas 11 (3/3 trit.).

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas (6 rez. perd.) ir Ante Žižičius (8 atk. kam.) po 17, Johnas Dibartolomeo 10, Jamesas Nunnally 7, Derrickas Williamsas ir Jalenas Reynoldsas po 6.