Šiaulių krepšininkai neatsilaikė prieš Lenkijos klubą

Pralaimėjimą po trijų iš eilės pergalių Šiaurės Europos krepšinio lygoje patyrė Šiaulių „Šiauliai-7bet“ (3/2) krepšininkai.

Jie namuose 77:100 (22:28, 17:22, 18:26, 20:24) neatsilaikė prieš Vloclaveko „Anwil (5/0) komandą iš Lenkijos, kuri žygiuoja be pralaimėjimų.

Jau pirmajame kėlinyje svečiai ėmė rodyti savo pranašumą ir susikrovė dviženklę persvarą (12:22).

Antrajame kėlinyje skirtumas dar labiau išaugo (27:42).

Po didžiosios pertraukos lenkai ir toliau kontroliavo situaciją bei iškovojo triuškinančią pergalę – 77:100.

Šiaulių komandos gretose rezultatyviausias buvo 16 taškų surinkęs Paulius Danusevičius (7 atk. kam.), 11 pridėjo Donatas Sabeckis.

Lietuvos klubui daugiausiai problemų kėlė 16 taškų pelnęs Kyndallas Dykesas (4/4 trit., 5 rez. perd.), 14 pasižymėjęs Marcinas Woroniecki.

Turnyre šiauliečiai užima ketvirtą vietą, o lenkai – pirmi. Čempionate varžosi aštuonios ekipos.