A lygoje pirmąją pergalę iškovojo „Trakų“ futbolininkai. Jie šeštadienį, spaudžiant speigui, svečiuose 4:1 (1:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“.

Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) stadione trakiškiai pirmieji išsivežė į priekį. 33-ąją minutę po Svajūno Čyžo perdavimo vienu lietimu kamuolį į vartus nukreipė Deividas Česnauskis.

„Trakai“ skirtumą padvigubino iškart po pertraukos. 46-ąją minutę Mukanya Kabobola pabėgo nuo varžovų ir laimėjo akistatą su vartininku.

65-ąją minutę nuo oponento paspruko bei „Kauno Žalgirio“ viltis atgaivino Povilas Malakas.

Svečiai rungtynių taškus sudėliojo dvikovos pabaigoje. 83-ąją minutę įvartį po kampinio galva įmušė Justinas Januševskis, o 90-ąją puikiai kaire koja smūgiavo M. Kabobola.

Mačo metu futbolininkams teko kęsti daugiau kaip 10 laipsnių šaltį.

„Trakams“ tai buvo pirmoji pergalė šio sezono A lygoje. Trakiškiai pirmajame ture namie 0:1 nusileido Klaipėdos „Atlantui“.