Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mukanya kabobola“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mukanya kabobola“.

Balandžio žaidėjo rinkimuose – triuškinamas Ovidijaus Verbicko atotrūkis

Geriausią balandžio mėnesio A lygos futbolininką rinkusiems sporto žurnalistams abejonių nekilo. Šį titulą jie vienbalsiai skyrė Marijampolės „Sūduvos“ saugui Ovidijui Verbickui. 24 metų futbolininkas konkurentams nepaliko vilčių.
2018-05-01

Atkutę „Trakai“ pradeda vytis lygos favoritus

Sunkiai A lygos sezoną pradėjusi „Trakų“ komanda po truputį įgauna pagreitį. Trakiškiai šalies čempionate iškovojo antrąją pergalę iš eilės, kai antradienį LFF stadione rezultatu 1:0 palaužė „Kauno Žalgirio“ atstovus. Pirmajame kėlinyje iniciatyva priklausė „Trakams“, tačiau mačo šeimininkams sunkiai sekėsi pramušti varžovų gynybą. Iš pradžių Jevgenijaus Osipovo smūgį galva atrėmė vartininkas Martynas Matuzas. Po to galimybę turėjo Rokas Gedminas, bet trakiškis smūgiavo virš vartų.
2018-04-25

„Palanga“ atėmė du taškus iš A lygos prizininkų

A lygos debiutantė „Palanga“ iškovojo antrąjį šio sezono tašką. Palangiškiai pirmadienį Klaipėdoje 1:1 (1:0) sužaidė su praėjusio sezono prizininkais „Trakais“. Pirmasis įvartis krito 6-ąją minutę. Yvenas Moyo atliko puikų perdavimą pažeme iš dešinės. Netoli vartų buvęs Tomas Dombrauskis tiksliai smūgiavo vienu lietimu. „Trakai“ rezultatą išlygino 50-ąją minutę.
2018-03-13

Šalčio ir sniego mūšyje – užtikrinta „Trakų“ pergalė

A lygoje pirmąją pergalę iškovojo „Trakų“ futbolininkai. Jie šeštadienį, spaudžiant speigui, svečiuose 4:1 (1:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“. Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) stadione trakiškiai pirmieji išsivežė į priekį. 33-ąją minutę po Svajūno Čyžo perdavimo vienu lietimu kamuolį į vartus nukreipė Deividas Česnauskis. „Trakai“ skirtumą padvigubino iškart po pertraukos. 46-ąją minutę Mukanya Kabobola pabėgo nuo varžovų ir laimėjo akistatą su vartininku.