Gražią pergalę NBA lygoje iškovojo Milvokio „Bucks“ (47/28) ekipa, kuri vedama Giannio Antetokounmpo Rytų konferencijos lyderių ir MVP kandidatų dvikovoje 118:116 (27:24, 24:37, 30:28, 27:27) pranoko Filadelfijos „76ers“ (46/29).

G. Antetokounmpo per 37 minutes surinko 40 taškų, atkovojo 14  kamuolių ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu „76ers“ lyderis Joelis Embiidas per 38 minutes pelnė 29 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Mače kova vyko iki pat rungtynių pabaigos. Po dviejų kėlinių Filadelfijos klubas buvo susikrovęs dešimties taškų persvarą, bet „Bucks“ visada išliko per pavojingą atstumą ir toliau atitrūkti varžovams neleido.

Ketvirtąjį kėlinį jie pradėjo 13:4 ir jau „Bucks“ buvo priekyje 94:93. Galiausiai „76ers“ pačioje susitikimo pabaigoje atsiliko 116:118 ir organizavo lemiamą ataką.

Bet J. Embiido metimą likus vos 1,6 sek. iki mačo pabaigos blokavo G. Antetokounmpo taip neleisdamas varžovams išplėšti pratęsimo.

Graikui geriausiai talkino Khrisas Middletonas, įmetęs 22 taškus, Jrue Holiday pridėjo 18.

„76ers“ gretose rezultatyviau už J. Embiidą rungtyniavo Jamesas Hardenas, surinkęs 32 taškus ir atlikęs ir 9 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“: Jamesas Hardenas 32 (5 atk. kam., 9 rez. perd.), Joelis Embiidas 29 (14 atk. kam., 7 rez. perd..), Tobiasas Harrisas 22, George'as Niangas ir Danny Greenas po 9.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 40 (14 atk. kam., 6 rez.), Khrisas Middletonas 22 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Jrue Holiday 18 (10 rez. perd.), Brookas Lopezas 17, Graysonas Allenas 10.