Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

NBA reguliariajam sezonui artėjant prie pabaigos Naujojo Orleano „Pelicans“ aukštaūgis Jonas Valančiūnas sutiko pasidalinti mintimis apie asmeninius rekordus, tritaškius metimus bei Lietuvos rinktinę.

NBA reguliariajam sezonui artėjant prie pabaigos Naujojo Orleano „Pelicans“ aukštaūgis Jonas Valančiūnas sutiko pasidalinti mintimis apie asmeninius rekordus, tritaškius metimus bei Lietuvos rinktinę.

REKLAMA

Išskirtiniame interviu, bendraudamas su „TV3 Sport” ir „Go3“ atstovu Žilvaru Zinkevičiumi, J.Valančiūnas atskleidė, kad jeigu sveikata leis ir nebus jokių kitų nenumatytų problemų tikrai dalyvaus ir bus su rinktine šių metų Europos krepšinio čempionate.

„Taip, planuoju. Planai yra planai – jeigu sveikata leis ir nebus kitų problemų šalyje ar Europoje, tikrai būsiu rinktinėje“, – teigė krepšininkas.

„Nežaidžiu dėl statistikos, krepšinis yra komandinis žaidimas, bet kartais pasiseka, tad žiūrėsime gal ir „išlys“ kas nors“, – kartu į klausimą ar gali gerbėjai šiame NBA sezone tikėtis antrojo trigubo dublio, juokdamasis atsakė J.Valančiūnas

REKLAMA

Krepšininkas šiame sezone per vieną mačą buvo pataikęs net septynis tritaškius. Praėjusių metų lapkritį jis tokį fenomenalų pasiekimą atliko rungtynėse su Los Andželo „Clippers“.

Paklaustas, gal daugiau dėmėsio skirs šiam žaidimo komponentui, J. Valančiūnas tikino, kad kartais reikia būti universaliam, o rekordų jis nesivaiko.

„Rekordų nesivaikau, kartais jau taip gaunasi varžybų metu. Dabar svarbiausia pabaigti sezoną stipriai, užbaigti taip, kad komanda būtų ikiatkrintamosiose ir žiūrėti, kokį varžovą ten gausime“, – tikino aukštaūgis.

REKLAMA
REKLAMA

„Keičiasi žaidimas, keičiasi ir didelio žmogaus žaidimas, turi būti universalus, neužtenka tik žaidimo nugara į krepšį, kamuolius kovoti ar statyti užtvaras.

Tenka išplėsti ir savo žaidimą, kelti pavojų nuo tritaškio linijos, kurti progas komandos draugams. Planuoju ir toliau tobulinti savo metimą, pajausti geriau žaidimą, kurti progas, nes tai yra didelis „pliusas“ komandai“, – pridūrė J. Valančiūnas.

Plačiau – interviu. 

Ar yra varžovai, kurie galbūt yra principingesni varžovai. Prieš susitikimus galbūt stengiatės labiau?

Prieš visus vienodai stengiamės ir žaidžiame. Tokia pati energija, visos komandos stiprios ir nėra, kad renkamės. Mes esame jauna komanda, kuri bandome įrodyti, kad galime būti atkrintamosiose, tad mums kiekvienos varžyvos svarbios.

Ar turi komanda ypatingų prietarų prieš mačą?

Čia kiekviekas invidualiai jau. Kas klauso muzikos, kas turi sudėliotą planą konkretų. Kiekvienas žaidėjas turi savitus dalykus.

Ar pavyko stebėti Lietuvos vyrų rinktinės rungtyne po to, kai Kazys Maksvytis perėmė komandos vairą?

REKLAMA
REKLAMA

Pavyko stebėti, sekiau viską. Bendravome ir su treneriu, ir su žaidėjais, malonu, kad pasiekė keturias pergales. Jeigu tik pradėjęs darbą jau skina pergales, tai labai gerai žinau Kazį Maksvytį ir tik pliusai apie jį, todėl tikėkimės, kad ir vasarą bus pergalės.

Ar žaisite rinktinėje vasarą?

Taip, planuoju. Planai yra planai – jeigu sveikata leis ir nebus kitų problemų šalyje ar Europoje, tikrai būsiu rinktinėje.

Kiekvieną savaitę tiesiogiai stebėkite NBA rungtynes per „TV3 Sport”

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų