30
„Leganes“ – Madrido „Real“ 2:4 (nuotr. SCANPIX)

Trečiadienį aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje rezultatyvias pergales iškovojo pirmenybių favoritės ir lyderės – Madrido „Real“ bei „Barcelona“.

30

„Real“ svečiuose 4:2 (3:2) nugalėjo „Leganes“.

„Karališkasis“ klubas rungtynes pradėjo trimis įvarčiais. 15-ąją minutę pasižymėjo Jamesas Rodriguezas, 18-ąją ir 23-ąją – Alvaro Morata.

Šeimininkai atsakė dviem tiksliais smūgiais – 32-ąją minutę įmušė Gabrielis, 34-ąją – Luciano.

„Real“ reikalus išsprendė iškart po pertraukos – 48-ąją minutę „hetriką“ įsirašė A. Morata.

„Barcelona“ namie nesulaukė pasipriešinimo iš vienos lygos lyderių „Sevilla“. Rungtynės „Camp Nou“ stadione baigėsi 3:0 (3:0).

25-ąją minutę mušė Luisas Suarezas, 28-ąją ir 33-ąją – Lionelis Messi.

Mačą „Sevilla“ baigė dešimtiese. 91-ąją minutę antrąją geltoną kortelę užsidirbo Vitolo.

Likusiose trečiadienio rungtynėse Pamplonos „Osasuna“ svečiuose 1:0 nugalėjo „Deportio Alaves“. „Malaga“ tokiu pat rezultatu ir taip pat išvykoje įveikė Chichono „Sporting“. La Korunjos „Deportivo“ ir „Granada“ mače įvarčių neįmušta.

Ispanijoje pirmauja „Real“. Jis iškovojęs 69 taškus ir vienu lenkia rungtynėmis daugiau sužaidusią „Barcelona“. Dėl trečiosios vietos kovoja Madrido „Atletico“ (61 taškas) ir „Sevilla“ (58 tšk.).