deportio alaves

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „deportio alaves“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „deportio alaves“.

Cristiano Ronaldo ir Lioneliui Messi – trenerių liaupsės

Futbolo sezoną pradėjo ryškiausios planetos futbolo žvaigždės – argentinietis Lionelis Messi ir portugalas Cristiano Ronaldo. Pastarajam debiutas Turino „Juventus“ gretose apkarto. Nors Italijos čempionai pačioje rungtynių pabaigoje svečiuose 3:2 palaužė Veronos „Chievo“, C. Ronaldo liko be įvarčio. Maža to, futbolininkas susidūrė su šeimininkų vartininku Stefano Sorrentino. Pastarasis buvo pakeistas, jam ligoninėje diagnozuotas nosies lūžis.
2018-08-19

Pergalingame „Barcelona“ starte – žvaigždžių spindesys

Ispanijos futbolo lygos sezoną laimėjimu pradėjo titulą ginanti „Barcelona“. Ji namuose 3:0 (0:0) sutriuškino „Deportio Alaves“. Pergalę lėmė ryškiausių komandos žvaigždžių pasirodymas. Dublį įmušė Lionelis Messi (64, 92 minutėmis). Kai argentinietis pelnė antrąjį įvartį, jam rezultatyvų perdavimą atliko Luisas Suarezas. 82-ąją minutę kamuolį į vartus siuntė Philippe’as Coutinho. Tikslus L. Messi smūgis 64-ąją minutę tapo 6000-uoju „Barcelona“ įvarčiu Ispanijos čempionate.
2018-08-19

Ispanijoje – Madrido klubų pergalės

Ispanijos futbolo lygoje pergales iškovojo trys Madrido klubai. „Atletico“ namuose 3:0 (1:0) nugalėjo Valensijos „Levante. 33-ąją minutę įvartį pelnė Angelis Correa, 48-ąją – Antoine’as Griezmannas, 77-ąją – Fernando Torresas. „Real“ svečiuose 2:1 (1:0) įveikė „Malaga“. 29-ąją minutę pasižymėjo Isco. Ispanas 63-ąją atliko rezultatyvų perdavimą, o įmušė Casemiro. 93-ąją minutę „Malaga“ viltis atgaivino Diego Rolanas.
2018-04-15

„Real“ sužaidė lygiosiomis su antrojo diviziono klubu, bet žengė į ketvirtfinalį

Ispanijos čempionas Madrido „Real“ namie 2:2 (1:1) sužaidė su antrojo diviziono Sorijos „Numancia“. Vis dėlto, lygiosios šeimininkams atvėrė duris į Ispanijos taurės turnyro ketvirtfinalį. Trečiadienį „Real“ žaidė rezervine sudėtimi. Jų gretose dubliu pasižymėjo Lucas Vazquezas (10, 59 minutės), „Numancia“ – Guillermo Fernandezas (45, 82 min.). 92-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Sorijos komandos futbolininkas Dani Calvo.
2018-01-11

Ispanijoje – skirtingo sudėtingumo Madrido klubų pergalės

Ispanijoje šeštadienis skirtingai susiklostė Madrido futbolo klubams – „Real“ vargo, o „Atletico“ triuškino varžovus. „Real“ savo stadione 3:2 (2:1) palaužė „Malaga“ futbolininkus. Madrido komanda dukart pirmavo, bet Malagos ekipa lygino rezultatą. Į Karimo Benzemos įvartį (9 minutė) atsakė Diego Rolanas (18 min.), Casemiro (21 mim.) – Gonzalo Castro (58 min.). „Real“ pergalę lėmė klubo simbolis Cristiano Ronaldo.
2017-11-25

Ispanijoje – eilinė „Barcelona“ pergalė

Ispanijoje – nieko naujo. „Barcelona“ šeštadienį savo stadione 2:0 (1:0) nugalėjo „Malaga“ futbolininkus. Šeimininkai varžovus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę pasižymėjo Gerardas Deulofeu. 56-ąją rezultatyvų perdavimą atliko Lionelis Messi, o įmušė Andresas Iniesta. „Barcelona“ (25 taškai) pirmauja Ispanijos čempionate, lenkdama „Valencia“ (21 tšk.) ir Madrido „Real“ (17 tšk.
2017-10-22

Traumų išretinta „Barcelona“ startavo pergale

Ispanijos čempionate pirmąją pergalę iškovojo traumų išretinta „Barcelona“. Ji sekmadienį savo stadione 2:0 (2:0) nugalėjo Sevilijos „Real Betis“. Abu įvarčiai krito prieš pertrauką. 36-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Alinas Tosca. 39-ąją minutę įmušė Sergi Roberto. Barselonos komandoje dėl traumų nerungtyniavo Andresas Iniesta, Luisas Suarezas ir Rafinha.
2017-08-21

„Real“ ir „Barca“ tradiciškai šventė rezultatyvias pergales

Trečiadienį aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje rezultatyvias pergales iškovojo pirmenybių favoritės ir lyderės – Madrido „Real“ bei „Barcelona“. „Real“ svečiuose 4:2 (3:2) nugalėjo „Leganes“. „Karališkasis“ klubas rungtynes pradėjo trimis įvarčiais. 15-ąją minutę pasižymėjo Jamesas Rodriguezas, 18-ąją ir 23-ąją – Alvaro Morata. Šeimininkai atsakė dviem tiksliais smūgiais – 32-ąją minutę įmušė Gabrielis, 34-ąją – Luciano.
2017-04-06

Ispanijoje „Real“ ir „Barcelona“ varžovų nesigailėjo

Aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje įtikinamas pergales šventė favoritai – Madrido „Real“ ir „Barcelona“. Lygoje pirmaujantis „Real“ 3:0 (1:0) namie nugalėjo „Deportio Alaves“. 31-ąją minutę įvartį pelnė Karimas Benzema, 85-ąją – Isco, 88-ąją – Nacho. „Barcelona“ varžovams mušė keturis – 4:1 (1:0) svečiuose įrodė savo pranašumą prieš „Granada“. 44-ąją minutę katalonus į priekį išvedė Luis Suarezas. 50-ąją minutę rezultatą išlygino Jeremie Boga. Svečiai reikalus išsprendė mačo pabaigoje.