Prancūzijos čempionate antrąją pergalę per du turus iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“. Čempionai šeštadienį svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Guingamp“ futbolininkus.

PSG po pirmojo kėlinio vijosi varžovus. 20-ąją minutę įvartį pelnė Nolanas Roux.

Po pertraukos darbo ėmėsi brangiausi pasaulio futbolininkai – Neymaras ir Kylianas Mbappe. Pirmasis 53-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Antrasis įmušė dublį – pasižymėjo 82 bei 90 minutėmis.

K. Mbappe pasiekė „Ligue 1“ rekordą – pelnė 30 įvarčių, nesulaukęs 20-ies.

Kitose rungtynėse taškus prarado Prancūzijos vicečempionas „Monaco“. Jis namie 0:0 sužaidė su „Lille“.

69-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo šeimininkų lyderis Radamelis Falcao.