REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienį sporto pasaulį apskriejo skaudi žinia – būdamas vos 24-erių žuvo pasaulio rekordininkas, maratonininkas iš Kenijos Kelvinas Kiptumas. 

Pirmadienį sporto pasaulį apskriejo skaudi žinia – būdamas vos 24-erių žuvo pasaulio rekordininkas, maratonininkas iš Kenijos Kelvinas Kiptumas. 

REKLAMA

Ankstų rytą buvo pranešta, kad bėgikas kartu su savo treneriu žuvo pakliuvęs į avariją. Visgi dabar pranešama, kad K. Kiptumo tėvas mano, kad jo sūnaus tragišką žūtį sekmadienį galėjo lemti grėsmingi motyvai.

Sportininko tėvas Samsonas Cheruiyotas mano, kad už sūnaus mirties gali slypėti kažkas daugiau nei nelaimingas atsitikimas. Jis atskleidė, kad prieš keturias dienas jo namuose lankėsi nepažįstami asmenys ir ieškojo maratonininko.

„Yra žmonių, kurie atėjo į namus ir neprisistatė“, – sakė S. Cheruiyot televizijai „Citizen TV“. „Jie sakė, kad ieškojo jo, o dabar, kai tai įvyko, man įdomu, ko jie tuo metu ieškojo“.

REKLAMA
REKLAMA

„Ko jie norėjo iš mano sūnaus... Paprašiau jų prisistatyti, bet jie atsisakė. Tai buvo keturi žmonės, o kai uždaviau daugiau klausimų, vienas iš jų bandė pasišalinti“, – pridūrė jis. 

REKLAMA

S. Cheruiyotas taip pat prašė valdžios, kad dėl avarijos būtų atliktas išsamus tyrimas. 

24 metų jaunuolio mirtis sugniuždė jo šeimą, o jo tėvas taip pat atskleidė, kad dėjo į jį visas viltis, nes jis yra vienintelis jo vaikas.

„Kelvinas buvo mano vienintelis vaikas, o dabar jis paliko mane, savo motiną ir vaikus“, – kalbėjo sugniuždytas tėvas. „Mano žmona turėjo problemų ir jai buvo patarta neturėti daugiau vaikų, o mes to paisėme. Dabar nežinau, ką pasakyti. Jo vaikai dabar žiūri į mane, kas bus. Jei mano sūnus būtų čia, jam tik 24-eri, jis būtų daug uždirbęs ir mums padėjęs.“

REKLAMA
REKLAMA

Pasaulio maratono rekordininkas žuvo kartu su savo treneriu, Ruandos bėgiku Gervaisu Hakizimana, po avarijos Elgeyo Marakwet-Ravine kelyje, kai sekmadienio vakarą, kaip pranešama, prarado automobilio kontrolę ir atsitrenkė į medį.

Žinia apie jo mirtį sukėlė šoką pasaulio sporto bendruomenėje, nes praėjusią savaitę buvo patvirtintas jo pasaulio rekordas (2 val. 35 sek.) ir jis siekė tapti pirmuoju žmogumi, oficialiai nubėgusiu maratoną greičiau nei per dvi valandas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų