Klay Thompsonas po 2,5 metų pertraukos sugrįžo ant parketo ir tą padarė galingai, o San Francisko „Warriors“ (30/9) iškvojo užtikrintą pergalę.

„Warriors“ namie 96:82 (24:21, 27:25, 28:14, 17:22) įveikė Klivlando „Cavaliers“ (22/18).

Po kelio raiščių ir Achilo sausgyslės plyšimo atsigavęs K. Thompsonas mačą pradėjo starto penkete ir per 19 minučių pelnė 17 taškų (4/10 dvit., 3/8 trit.) ir atkovojo tris kamuolius. Jis buvo antras pagal rezultatyvumą savo ekipoje.

Gynėjas ant kojų pakėlė visą „Warriors“ areną, kai prasiveržęs pro varžovus galingai sugrūdo kamuolį į krepšį.

Paskutinį kartą gynėjas žaidė dar 2019 metų šeštose NBA finalo rungtynėse, kurių metu jam trūko kryžminis raištis. Vėliau, jau atsigaudamas po šios traumos, treniruotės metu jis nusitraukė ir Achilo sausgyslę.

„Warriors“ šiame mače atitrūko trečio kėlinio metu, kurį laimėjo 28:14 ir susikrovė 19 taškų pranašumą.

„Warriors“: S. Curry 28 (4/11 trit.), K. Thompsonas 17, J. Poole’as 14, A. Wigginsas 10, K. Looney 6 (18 atk. kam.).

„Cavaliers“: L. Stevensas 17, R. Rondo 15, J. Allenas 12, E. Mobley 11.