Jonas Valančiūnas prieš buvusią komandą surinko galingą dvigubą dublį, tačiau tai pergalės lietuvio klubui neatnešė.

Naujojo Orleano „Pelicans“ ((14/26) išvykoje 101:105 (26:27, 22:22, 29:30, 24:26) nusileido Toronto „Raptors“, kuri iškovojo šeštą pergalę iš eilės.

J. Valančiūnas per beveik 34 minutes pelnė 20 taškų (6/9 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.) ir atkovojo 17 kamuolių.

„Likome rungtynėse iki paskutinės sekundės. Buvo labai arti. Tai nepasiteisinimas, bet turime būti geresni, kad laimėtume tokias rungtynes. Skaudu pralaimėti trimis ar keturiais taškais“, – po mačo sakė lietuvis.

Likus žaisti keturias minutes J. Valančiūnas išlygino rezultatą 93:93, o tada prasidėjo tritaškių šou. „Pelicans“ smeigė du, bet į tai net trimis tolimais šūviais atsakė Fredas VanVleetas ir „Raptors“ išsiveržė į priekį 102:99.

Brandonas Ingramas dvitaškiu sumažino atsilkimą iki minimalaus, bet Chrisas Boucheris pataisė netikslų komandos draugą metimą, o vėliau ir atkovojo kamuolį po netaiklaus „Pelicans“ tritaškio, galėjusio išlyginti rezultatą.

„Raptors“: P. Siakamas 29 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), F. VanVleetas 32 (8/17 trit.), OG Anunoby 12.

„Pelicans“: B. Ingramas 22, J. Valančiūnas 20 (17 atk. kam.), H. Jonesas 13.