Portugalijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato 2022 m. atrankos A grupės pirmose rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Azerbaidžano futbolininkus.

Rubenas Nevesas 10-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

Cristiano Ronaldo perdavimo sulaukęs Domingosas Duarte 19-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Maksimas Medvedevas 36-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus ir Portugalijos rinktinė išsiveržė į priekį 1:0.

Bruno Fernandesas 77-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

C.Ronaldo 86-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau vartų sargas atrėmė kamuolį.

Kitame mače Belgijos rinktinė E grupės pirmose rungtynėse 3:1 nugalėjo Velso futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Harry Wilsonas 10-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė Velso rinktinę į priekį 1:0.

Kevinas De Bruyne 22-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Thorganas Hazardas 28-ąją minutę puikiu smūgiu galva persvėrė rezultatą šiose rungtynėse Belgijos rinktinės naudai 2:1.

Romelu Lukaku 72-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:1.

O pasaulio čempionai prancūzai namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su ukrainiečiais.

Prancūzai pirmavo po 19-ąją minutę pelnyto Antoine'o Griezmanno įvarčio, tačiau 57-ąją minutę rezultatą išlygino Presnelis Kimpembe, įsimušęs į savo vartus.