Turkijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos G grupės pirmose rungtynėse 4:2 nugalėjo Olandijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius tris taškus.

Burakas Yilmazas 15-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė Turkijos rinktinę į priekį 1:0. Netrukus futbolininkas realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Hakanas Calhanoglu 46-ąją minutę fantastišku smūgiu iš toli nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Davy Klaassenas 75-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nukreipė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą 1:3.

Luukas de Jongas 76-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas šiose rungtynėse tapo 2:3.

B.Yilmazas 81-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nepaliko vartų sargui šansų ir vėl padidino turkų pranašumą 4:2.

Memphiui Depay‘ui per pridėtą rungtynių laiką nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.