Italijoje surengtame atvirajame Latvijos kalnų slidinėjimo čempionate triumfavo lietuvis Andrejus Drukarovas, laimėjęs didžiojo slalomo rungtį.

Ketvirtadienį lietuvis du kartus trasą įveikė per 1 min. 38.01 sek. ir įtikinamai aplenkė visus varžovus. Antras buvo vokietis Fabianas Gratzas (1:38.59), trečias – italas Daniele Sorio (1:38.66), o klasifikuoti iš viso buvo 59 sportininkai.

Pekino olimpiadai besiruošiantis A.Drukarovas praėjusią savaitę Italijoje laimėjo ir atvirąjį Sakartvelo čempionatą.

Italijoje startavo ir kita Pekino olimpiadai besiruošianti lietuvė Gabija Šinkūnaitė. Trečiadienį FIS varžybų didžiajame slalome ji nepasiekė finišo, o ketvirtadienį atvirojo Latvijos čempionato didžiajame slalome užėmė 52-ą vietą (1:55.46). Trečiadienį nugalėjo italė Vivien Insam (1:39.16), ketvirtadienį – kanadietė Valerie Grenier (1:37.53).