Šveicarijoje savaitgalį vyko pasaulio kalnų slidinėjimo taurės etapas, nesėkmingai susiklostęs lietuviui Andrejui Drukarovui.

Pekino olimpiadai besiruošiantis 22-ejų A.Drukarovas šeštadienį startavo didžiojo slalomo rungtyje, bet nebaigė pirmojo nusileidimo ir liko neklasifikuotas. Tai buvo antras kartas iš eilės, kai lietuviui nepavyko pasiekti finišo pasaulio taurės etape.

Nugalėtoju tapo šveicaras Marco Odermattas (2:34.45 min.). Jis 0.48 sek. aplenkė austrą Manuelį Fellerį ir 0.54 sek. – prancūzą Alexį Pinturault.

Sekmadienį slalome lietuvis nestartavo, o triumfavo austras Johannesas Strolzas (1:50.05). Antras buvo M.Felleris (1:50.22), trečias – vokietis Linusas Strasseris (1:50.34).

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje M.Odermattas turi net 845 taškus ir triuškina varžovus. Antras rikiuojasi norvegas Aleksanderis Aamodtas Kilde (469), trečias – austras Matthiasas Mayeris (447).

Taip pat Pekino olimpiadai besiruošianti Gabija Šinkūnaitė startavo jaunimo varžybose Italijoje. Deja, abu kartus ji nepasiekė slalomo rungties finišo. Šeštadienį ji nebaigė antrojo nusileidimo, o sekmadienį – pirmojo. Šeštadienį nugalėjo italė Alexia Tabarelli (1:37.62), o sekmadienį greičiausia buvo kita varžybų šeimininkė Virginia Righi (1:34.17).