andrejus drukarovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrejus drukarovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrejus drukarovas“.

Andrejui Drukarovui antroji pasaulio taurės diena buvo prastesnė nei pirmoji

Aspene (JAV) tęsiasi pasaulio kalnų slidinėjimo taurės etapas, kuriame šeštadienį dar kartą didžiajame slalome startavo Andrejus Drukarovas. Šį kartą, skirtingai nei penktadienį, lietuviui sužibėti nepavyko. A.Drukarovas nebaigė jau pirmojo nusileidimo, neįveikdamas net pirmojo sektoriaus. Penktadienį lietuvis šioje rungtyje buvo 28-as, pelnė 3 pasaulio taurės taškus ir pakartojo antrą geriausią karjeros rezultatą.
2024-03-03

Andrejus Drukarovas išbandė jėgas pasaulio kalnų slidinėjimo taurės etape

Bulgarijoje prasidėjusiame pasaulio kalnų slidinėjimo taurės etape vyrų didžiojo slalomo rungtyje šeštadienį dalyvavo lietuvis Andrejus Drukarovas. 24-erių sportininkas pirmąjį nusileidimą baigė per 1 min. 14.58 sek. ir užėmė 47-ą vietą. A.Drukarovas po antrojo sektoriaus buvo pakilęs iki 39-os pozicijos, bet vėliau tokio tempo neišlaikė. Antrąjį nusileidimą galėjo atlikti tik 30 geriausių sportininkų – A.Drukarovui iki šio tikslo pritrūko 1.37 sek.
2024-02-10

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės etape – geriausias Andrejaus Drukarovo karjeros pasirodymas

Italijoje vykstantis pasaulio kalnų slidinėjimo taurės etapas puikiai prasidėjo 24-erių Andrejui Drukarovui. Lietuvos kalnų slidinėjimo istoriją kuriantis sportininkas didžiojo slalomo rungtyje po 2 nusileidimų užėmė 23-ią vietą (2:34.94) ir pelnė 8 įskaitinius pasaulio taurės taškus. Tai buvo vos antras kartas karjeroje, kai A.Drukarovas pelnė pasaulio taurės taškus – pernai Slovėnijoje jis buvo 28-as didžiajame slalome ir tąkart surinko 3 tšk.
2023-12-18

Europos kalnų slidinėjimo taurėje Andrejus Drukarovas pakartojo geriausią karjeros rezultatą

Šveicarijoje prasidėjusiame Europos kalnų slidinėjimo taurės etape ketvirtadienį vyrų didžiojo slalomo rungtyje sėkmingai pasirodė Andrejus Drukarovas. Lietuvis du kartus trasą įveikė per 2 min. 34.62 sek. ir užėmė 10-ą vietą, taip pakartodamas geriausią karjeros rezultatą tokio rango varžybose.
2023-12-07

Penkiems Lietuvos žiemos sporto šakų atstovams – Tarptautinio olimpinio komiteto stipendija

Penkiems Lietuvos žiemos sporto šakų atstovams ruoštis 2026 m. Milano-Kortinos žiemos olimpinėms žaidynėms padės Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) Olimpinio solidarumo stipendijos. Olimpinio solidarumo stipendija skiriama kompensuoti pasirengimo olimpinėms žaidynėms išlaidas, finansuoti sportininkų treniruočių procesą.
2023-10-26

Kalnų slidinėjimo varžybose Kanadoje – Drukarovo sidabras

Geriausias Lietuvos kalnų slidininkas – 23-ejų Andrejus Drukarovas – ketvirtadienį sėkmingai pasirodė Kanadoje vykusiose Šiaurės Amerikos kalnų slidinėjimo turo varžybose. Vyrų didžiojo slalomo rungtyje A.Drukarovas du kartus trasą įveikė per 1 min. 37.53 sek. ir užėmė antrą vietą. Lietuvis vos 0.01 sek.
2023-02-24

Dėl dar vieno Universiados medalio kovojęs Drukarovas nebaigė antrojo nusileidimo

Leik Pleside (JAV) vykstančioje žiemos Universiadoje trečiadienį dėl dar vieno medalio kovojo 23-ejų Andrejus Drukarovas. Vyrų kalnų slidinėjimo didžiojo slalomo rungtyje A. Drukarovas pirmąjį nusileidimą baigė 8-as (1:00.87 min.). Lyderiavo čekas Janas Zabystranas (59.86), lenkęs norvegą Louisą Gustavą Fausą (59.87) bei šveicarą Ericą Wylerį (1:00.05). Deja, antrojo nusileidimo lietuviui užbaigti nepavyko, nors pagal tarpinius laikus jis galėjo taikytis bent į penketuką.
2023-01-18

Istorinis rezultatas: kalnų slidininkas Andrejus Drukarovas iškovojo universiados sidabrą

Leik Pleside (JAV) vykstančioje žiemos Universiadoje istorinį medalį iškovojo Lietuvos kalnų slidininkas 23-ejų Andrejus Drukarovas. Jis trasą įveikė per 1:43.37 sek. Greičiausiai trasą įveikė ispanas Albertas Ortega (1:42.88), trečias liko čekas Janas Zabystranas (1:43.38). Prieš dvi dienas Lietuvos kalnų slidininkas liko per akimirką nuo medalio užimdamas ketvirtą vietą „Super G“ rungtyje. „Tikrai netikėjau, kad užteks rezultato iki medalio, šios dvi disciplinos nėra mano.
102
2023-01-16

Italijoje – kalnų slidininko Drukarovo sidabras

Italijoje dvi dienas vyko tarptautinės FIS kalnų slidinėjimo varžybos, kurios tuo pačiu buvo ir atvirasis Albanijos čempionatas. Antradienį vyrų didžiojo slalomo rungtyje sidabrą laimėjo 23-ejų lietuvis Andrejus Drukarovas. Jis du kartus trasą įveikė per 2 min. 17.17 sek. ir pelnė 23,06 FIS taško. A.Drukarovas 0.18 sek.
2022-12-21

Andrejų Drukarovą nuo Europos taurės taškų skyrė 0.13 sek.

Geriausias Lietuvos kalnų slidininkas – 22-ejų Andrejus Drukarovas – išbandė jėgas Andoroje vykstančiame Europos taurės etape. Didžiojo slalomo rungtyje lietuvis pirmąjį nusileidimą baigė per 55.31 sek. ir rikiavosi 31-as. Pagal antrojo nusileidimo greitį A.Drukarovas buvo 27-as (55.05). Deja, to neužteko, kad lietuvis bendroje įskaitoje pakiltų iš 31-os vietos (1:50.36). Tai ypač apmaudu dėl to, kad tik 30 geriausių sportininkų pelnė Europos taurės įskaitinius taškus.