Šveicarijoje prasidėjusiame Europos kalnų slidinėjimo taurės etape ketvirtadienį vyrų didžiojo slalomo rungtyje sėkmingai pasirodė Andrejus Drukarovas.

Lietuvis du kartus trasą įveikė per 2 min. 34.62 sek. ir užėmė 10-ą vietą, taip pakartodamas geriausią karjeros rezultatą tokio rango varžybose. Po pirmojo nusileidimo lietuvis buvo 15-as (1:15.02), o antrajame nusileidime A. Drukarovo laikas buvo net 4-as (1:19.60).

Nugalėtoju tapo prancūzas Leo Anguenot (2:33.63). Antrą vietą užėmė vokietis Fabianas Gratzas (2:34.07), trečią – šveicaras Livio Simonet (2:34.12).

A. Drukarovui už 10-ą vietą atiteko 26 įskaitiniai Europos taurės taškai. Taškus pelnė 30 geriausiai pasirodžiusių sportininkų.

Penktadienį Šveicarijoje vyks slalomo supermilžino rungtis.