„Barcelona“ dar kartą įrodė, kad šiame sezone ne veltui tapo Ispanijos futbolo čempione. Katalonai principiniame mače sekmadienį namie 2:2 (1:1) sužaidė su Madrido „Real“, nepaisant to, jog kėlinį rungtyniavo mažumoje.

Susitikimo pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais. 10-ąją minutę tikslus buvo šeimininkų puolėjas Luisas Suarezas, bet 14-ąją rezultatą išlygino Cristiano Ronaldo.

Pirmosios susitikimo pusės pabaigoje „Barcelona“ situacija komplikavosi. Per pridėtą kėlinio laiką (45+3 minutė) iš aikštės pašalintas Sergi Roberto.

Vis dėlto žaidimas mažumoje Barselonos futbolininkams problema netapo. 52-ąją minutę po L. Suarezo įmušė Lionelis Messi.

Tiesa, šeimininkai persvaros neišsaugojo. Rezultatą 72-ąją minutę išlygino Garethas Bale’as.

„Real“ priartėjo prie antrojoje vietoje žengiančio Madrido „Atletico“, kuris sekmadienį svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo Barselonos „Espanyol“.

53-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė Stefanas Savičius. 77-ąją pasižymėjo „Espanyol“ futbolininkas Leo Baptistao.

„Barcelona“ (87 taškai) užsitikrinusi šalies čempionės titulą. „Atletico“ (75 tšk.) – antras, „Real“ (72 tšk.) – trečias.