sergi roberto

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sergi roberto“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sergi roberto“.

Ispanijos futbolo lygą gali sukaustyti žaidėjų streikas

Ispanijos futbolo „La Liga“ pirmenybes kraštutiniu atveju gali sustabdyti žaidėjų streikas, nes šie yra nepatenkinti lygos vadovyvės sprendimu rengti rungtynes JAV, skelbia BBC. Praėjusią savaitę buvo paskelbta, jog „La Liga“ vadovai sukirto dėl 15 metų trukmės sutarties, pagal kurią įsipareigoja čempionato rungtynes rengti už Ispanijos ribų. Konkrečiai nebuvo skelbta, kada ir kiek rungtynių vyktų JAV, bet toks sprendimas įsiutino žaidėjus, su kuriais net nebuvo dėl to susitarta.
2018-08-23

Nieko nelėmusiame „El Clasico“ – emocingos lygiosios

„Barcelona“ dar kartą įrodė, kad šiame sezone ne veltui tapo Ispanijos futbolo čempione. Katalonai principiniame mače sekmadienį namie 2:2 (1:1) sužaidė su Madrido „Real“, nepaisant to, jog kėlinį rungtyniavo mažumoje. Susitikimo pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais. 10-ąją minutę tikslus buvo šeimininkų puolėjas Luisas Suarezas, bet 14-ąją rezultatą išlygino Cristiano Ronaldo. Pirmosios susitikimo pusės pabaigoje „Barcelona“ situacija komplikavosi.
2018-05-06

Šventinis „El Clasico“: nuostabi kontrataka ir raudona kortelė

Vieną didžiausių pasaulio futbolo švenčių laimėjo „Barcelona“. Ji šeštadienį „El Clasico“ rungtynėse svečiuose 3:0 (0:0) nugalėjo principinius varžovus – Madrido „Real“ futbolininkus. „Barcelona“ kontroliuoja padėtį Ispanijos čempionato turnyro lentelėje, tad atakuoti privalėjo šeimininkai. Jie ilgai netruko – tikslas pasiektas 2-ąją minutę, kai po kampinio kamuolį į vartus nukreipė Cristiano Ronaldo.
2017-12-23

Traumų išretinta „Barcelona“ startavo pergale

Ispanijos čempionate pirmąją pergalę iškovojo traumų išretinta „Barcelona“. Ji sekmadienį savo stadione 2:0 (2:0) nugalėjo Sevilijos „Real Betis“. Abu įvarčiai krito prieš pertrauką. 36-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Alinas Tosca. 39-ąją minutę įmušė Sergi Roberto. Barselonos komandoje dėl traumų nerungtyniavo Andresas Iniesta, Luisas Suarezas ir Rafinha.
2017-08-21

„Barcelona“ reikės dar vieno stebuklo – katalonai sudaužyti Turine

Antradienį triuškinamą pralaimėjimą pirmajame UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio mače patyrė „Barcelona“. Ją Turine 3:0 (2:0) sudaužė vietos „Juventus“. Rungtynės prasidėjo be jokios žvalgybos. Aktyviai į atakas metėsi šeimininkai. 3-ąją minutę galva tiesiai į vartininką mušė Gonzalo Higuainas. Nepasižymėjo vienas argentinietis, tai padarė kitas. Po kolumbiečio Juano Cuadrado perdavimo kamuolį baudos aikštelėje gavo Paulo Dybala.
2017-04-11

Barselonos tribūnose istorines rungtynes stebėjęs Rytis Vyšniauskas: dėjosi „belekas“

Futbolo pasaulis dar iki dabar ūžia po įspūdingiausio sugrįžimo Čempionų lygos istorijoje. „Barcelona“ per keletą minučių mušė tris, 6:1 nukovė „Paris Saint-Germain“ ir išsikapstė, o šių rungtynių liudininku tapo mačą ne iš studijos, o gyvai stebėjęs komentatorius Rytis Vyšniauskas.
2017-03-11

Pamatykite dar kartą: visi įvarčiai Barselonoje ir istorinis triumfas

„Barcelona“ ekipos trečiadienį laukė itin sunki misija. Jiems reikėjo įmušti keturis įvarčius be atsako, kad žaistų pratęsimą, o penkis – kad žengtų į kitą etapą. Nors iš pradžių viltys buvo gyvos, viską, atrodė, sudaužė Edinsono Cavani įvartis. Tada įvyko tai, kas pateks į Čempionų lygos metraščius. „Barcelona“ mušė dar tris ir palaužė varžovus 6:1 bei žengė į kitą etapą. Dar nei vienai komandai istorijoje nebuvo pavykę panaikinti keturių įvarčių deficito.