REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
16
Lionelis Messi švenčia įvartį į PSG vartus (nuotr. facebook.com)

Futbolo pasaulis dar iki dabar ūžia po įspūdingiausio sugrįžimo Čempionų lygos istorijoje. „Barcelona“ per keletą minučių mušė tris, 6:1 nukovė „Paris Saint-Germain“ ir išsikapstė, o šių rungtynių liudininku tapo mačą ne iš studijos, o gyvai stebėjęs komentatorius Rytis Vyšniauskas.

16

Futbolo pasaulis dar iki dabar ūžia po įspūdingiausio sugrįžimo Čempionų lygos istorijoje. „Barcelona“ per keletą minučių mušė tris, 6:1 nukovė „Paris Saint-Germain“ ir išsikapstė, o šių rungtynių liudininku tapo mačą ne iš studijos, o gyvai stebėjęs komentatorius Rytis Vyšniauskas.

REKLAMA

„Kaip aklai vištai grūdas“, – tokios mintys gali kilti, kai sužinai, jog bilietus jis pirko dar prieš pirmąsias šių komandų rungtynes, o trileris Barselonoje buvo pirmos UEFA Čempionų lygos rungtynės, stebėtos stadione.

„Pirmą kartą buvau UEFA Čempionų lygos rungtynėse. Realiose. Ne Vilniaus „Žalgirio“. Ir tai buvo geriausias mačas su geriausia pabaiga, kokį esu matęs. Klausimas, ar dar kada nors tokį dalyką pamatysi“, – žodžių pritrūko Rytis.

Vaikinas sako, kad dieną po „Barcelona“ ekipos stebuklo dar nėjo patikėti, kad visa tai stebėjo stadione. Tiesa, ne visi žiūrovai rungtynių pabaigos sulaukė. Kai rezultatas buvo 3:1, o katalonams reikėjo trijų, žmonės patraukė namo. „Įsivaizduoju, kad jie turėtų jaustis labai nesmagiai“, – ironiškai kalbėjo sporto komentatorius.

REKLAMA
REKLAMA

Jis prisimena, kad po ketvirtojo įvarčio reakcijos vis dar buvo santūrios, nes visi suprato, kad reikia dar dviejų, o pridėtas laikas – jau čia pat.

„Emocinė bomba sprogo, kai skyrė baudinį. Tada visi suprato, kad bus 4-5 minutės ir reikės vieno įvarčio, su sąlyga, kad įmuš tą baudinį. Tada visi atgavo tikėjimą, stovėdami ant kojų žiūrėjo pabaigą, o kai įkrito šeštas įvartis, tai sunkoka žodžiais apsakyti“, – kalbėjo Rytis Vyšniauskas, kuris vėliau pridūrė, kad tribūnose po Sergi Roberto lemiamo įvarčio ir finalinio švilpuko dėjosi „belekas“.

REKLAMA

Kadangi jis nėra „Barcelona“ klubo fanas, jam, kaip pats sako, tai – tik įspūdingas reginys, tačiau buvo sunku atsigauti po to, ką išvydo aikštėje, todėl Rytis svarsto, ką turėjo išgyventi tie, kuriems „Barcelona“ – mylimiausia komanda.

„Buvo tikrai daug verkiančių žmonių, nes natūralu, kad po milžiniškos įtampos ateina staigus palengvėjimas ir tu jauti, kad tavo mylima komanda padarė neįmanomą dalyką“, – apie emocijų pliūpsnį pasakojo R. Vyšniauskas.

Ne komentatoriaus kėdėje mačą stebėjęs Rytis po rungtynių vyko į barą, kur žmonės šventė, o per televizorių dar rodė ir pasakiškų rungtynių kartojimą, o mieste nebuvo įmanoma nesutikti žmonių, kurie būtų be „Barcelona“ ekipos atributikos.

REKLAMA
REKLAMA

„Laukėme autobuso į oro uostą, o prie manęs priėjo „Barcelona“ fanas ir klausė ar galiu paskanduoti „Puta Madrid, puta „Real“ Madrid“, sakau galiu, bičiuli, bet jo komanda ką tik prieš PSG laimėjo, o jam tokie bajeriai galvoj.

Vėliau sutikome vieną PSG gerbėją, tai tada buvo vienas nuoširdesnių pokalbių gyvenime. Žmogus taip išgyveno dėl to pralaimėjimo, po to atėjo benamis, kuris pamatė, kad tas vyrukas yra su PSG marškinėliais ir pradėjo tokius lytinio akto gestus jam rodyt, bet jie labai greitai susibičiuliavo“, – nuotykius pasakojo R. Vyšniauskas.

Bilietą į rungtynes Rytis pirko dar prieš pirmąsias rungtynes, o po pirmojo mačo galvojo, kad šansų nėra daug: „Vykau su lūkesčiais, kad nieko nebus. Tas 4:0 pirmose rungtynėse... prieš šias sakiau, kad vienintelis variantas yra sukalti keturis ir žaisti pratęsimą. Jei PSG muša vieną, tai mirusios rungtynės.“

Kviečiame dar kartą pasižiūrėti pagrindinius įvykius aikštėje:

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų