„Barcelona“ ekipos trečiadienį laukė itin sunki misija. Jiems reikėjo įmušti keturis įvarčius be atsako, kad žaistų pratęsimą, o penkis – kad žengtų į kitą etapą. Nors iš pradžių viltys buvo gyvos, viską, atrodė, sudaužė Edinsono Cavani įvartis.

Tada įvyko tai, kas pateks į Čempionų lygos metraščius. „Barcelona“ mušė dar tris ir palaužė varžovus 6:1 bei žengė į kitą etapą. Dar nei vienai komandai istorijoje nebuvo pavykę panaikinti keturių įvarčių deficito.

Pirmasis įvartis „Camp Nou“ stadione krito jau 3-ąją minutę. Liusas Suarezas galva pasiuntė kamuolį į tinklą ir, nors varžovai kamuolį iš vartų išmušė, vartų linijos technologija patvirtino, kad įvartį įskaitę teisėjai nesuklydo.

Andresas Iniesta 40-ąją minutę puikiai sužaidė iki pabaigos, o nesėkmingai kamuolį išmušti bandęs Kurzawa įsimušė į savo vartus.

48-ąją minutę baudos aikštelėje krito Neymaras. Nors iš pradžių teisėjas neskyrė 11 metrų baudinio, tačiau po pasitarimo su asistentu parodė į žymą ir Lionelis Messi pelnė trečiąjį komandos įvartį.

52-ąją minutę, kai Edinsonas Cavani sudrebino virpstą ir nepelnė įvarčio, kuris būtų privertęs Barselonos ekipą mušti dar tris.

Tačiau „Barcelona“ klubo viltis iki minimumo sumenkino 62-ąją minutę kritęs E. Cavani įvartis, jis pasinaudojo puikia proga bei pasiuntė kamuolį į „Barcelona“ ekipos vartus. Po šio smūgio „Camp Nou“ šeimininkams reikėjo mušti tris įvarčius per pusę valandos.

Įvartį tada pelnė brazilas Neymaras, jis preciziškai tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį virš gyvatvorės. Liko 2 minutės, reikėjo dar dviejų.

Tuo viskas nesibaigė. Luisas Suarezas krito baudos aikštelėje, o teisėjas skyrė dar vieną 11 metrų baudinį. Jį jau per pridėtą laiką realizavo Neymaras ir reikėjo vos vieno tikslaus smūgio.

Visas pajėgas į priekį metusi „Barca“ bandė mušti ir neįtikėtina, bet jiems tai pavyko. Sergi Roberto po standarto išniro prieš vartininką ir pelnė įvartį, perrašiusį Čempionų lygos istoriją.