57
„Metz“ – Paryžiaus „Saint-Germain“ 1:5 (nuotr. SCANPIX)

18-metis Prancūzijos supertalentas Kylianas Mbappe su Paryžiaus „Saint-Germain“ apranga sužaidė pirmąsias rungtynes. Ir ne bet kokias – futbolininkas įmušė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą. PSG 5:1 (1:1) svečiuose sutriuškino Prancūzijos lygos autsaiderę „Metz“ komandą.

57

„Saint-Germain“ futbolininkams pirmasis kėlinys nebuvo lengvas. 31-ąją minutę po Neymaro perdavimo įmušė Edinsonas Cavani, bet 37-ąją rezultatą išlygino Emmanuelis Riviere.

PSG šou prasidėjo sužaidus valandą. 59-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė K. Mbappe, 69-ąją – Neymaras, 75-ąją – E. Cavani, po K. Mbappe perdavimo. Paskutinį tašką 87-ąją minutę padėjo Lucasas Moura.

Paryžiaus futbolininkų dalią palengvino raudona kortelė, 56-ąją minutę parodyta „Metz“ futbolininkui Benoit Assou-Ekotto.

Taip pat, kaip ir K. Mbappe, PSG komandoje beveik prieš mėnesį debiutavo ir brazilas Neymaras. Brangiausias pasaulio futbolininkas įmušė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą.