Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lucasas moura“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lucasas moura“.

Philippe’as Coutinho papildys PSG žvaigždyną?

Edinsonas Cavani, Kylianas Mbappe, Neymaras – didysis Paryžiaus „Saint-Germain“ trejetas. Prie jo gali prisidėti ir „Liverpool“ lyderis Philippe’as Coutinho, skelbia užsienio žiniasklaida. Be Neymaro PSG žaidžia dar keturi futbolininkai iš Brazilijos – gynėjai Dani Alvesas, Marquinhosas, Thiago Silva ir saugas Lucasas Moura. „Dažnai kalbu su Philippe’u. Būtų nuostabu, jei jis po sezono arba net anksčiau prisijungtų prie mūsų“, – vylėsi T. Silva.
2017-11-21

Neymaro pramintu taku: Kylianas Mbappe debiutavo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu

18-metis Prancūzijos supertalentas Kylianas Mbappe su Paryžiaus „Saint-Germain“ apranga sužaidė pirmąsias rungtynes. Ir ne bet kokias – futbolininkas įmušė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą. PSG 5:1 (1:1) svečiuose sutriuškino Prancūzijos lygos autsaiderę „Metz“ komandą. „Saint-Germain“ futbolininkams pirmasis kėlinys nebuvo lengvas. 31-ąją minutę po Neymaro perdavimo įmušė Edinsonas Cavani, bet 37-ąją rezultatą išlygino Emmanuelis Riviere. PSG šou prasidėjo sužaidus valandą.