metz

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „metz“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „metz“.

Prancūzijoje – eilinė PSG pergalė

Eilinę pergalę Prancūzijos futbolo lygoje iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“. Ji šeštadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Troyes“. 47-ąją minutę įmušė Angelis Di Maria, 77-ąją – Christopheris Nkunku. Rezultatyvius perdavimus atliko Julianas Draxleris ir Dani Alvesas. PSG (74 taškai) užtikrintai pirmauja lygoje, lenkdama „Monaco“ (60 tšk.) bei Marselio „Olympique“ (55 tšk.
2018-03-03

Prancūzijoje – PSG žvaigždyno pralaimėjimas

Prancūzijos futbolo lygoje pralaimėjimą patyrė pinigus į kairę ir į dešinę švaistantis Paryžiaus „Saint-Germain“. Jis sekmadienį svečiuose 1:2 (1:1) nusileido Liono „Olympique“. Šeimininkai rungtynių favoritus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę tikslus buvo Nabilas Fekiras. PSG rezultatą išlygino pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje (45+3 minutė), kai įmušė Layvinas Kurzawa. 57-ąją minutę svečiai liko mažumoje, mat raudona kortelė parodyta Dani Alvesui.
2018-01-22

Prancūzijoje – čempionų ir lygos lyderių pergalės

Prancūzijos futbolo lygoje pergales iškovojo šalies čempionas „Monaco“ ir pirmenybių lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. „Monaco“ savo aikštėje 3:2 (0:1) įveikė „Troyes“, kuriems abu įvarčius pelnė Hyun-Jun Sukas (25, 50 minutėmis). Nors šeimininkai atsiliko 0:2, sugebėjo išsigelbėti. 70-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Mathieu Deplagne. 85-ąją ir 88-ąją tikslus buvo šeimininkų futbolininkas Guido Carrillo.
2017-12-10

„Ligue 1“: eilinė PSG pergalė, Claudio Ranieri auklėtiniai nugalėjo čempionus

Prancūzijos futbolo lygoje „Ligue 1“ toliau neklumpa Paryžiaus „Saint-Germain“. Ji per 15 turų nė karto nepralaimėjo. Trečiadienį PSG namie 2:0 (0:0) nugalėjo „Troyes“. 41-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo Edinsonas Cavani. Urugvajiečio kailį 73-ąją minutę išgelbėjo įvartį pelnęs Neymaras. Brazilas 90-ąją minutę atliko ir rezultatyvų perdavimą. Įmušė E. Cavani. Pralaimėjimą patyrė čempionės titulą ginantys „Monaco“ futbolininkai.
2017-11-30

Prancūzijoje – įspūdinga PSG žvaigždyno pergalė

Šeštadienį Prancūzijoje įspūdingą pergalę iškovojo PSG žvaigždynas. Paryžiaus „Saint-Germain“ svečiuose 2:1 (0:0) palaužė „Dijon“ futbolininkus. PSG pirmavo po 70-ąją minutę Thomaso Meunier pelnyto įvarčio. Šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti ir 87-ąją minutę rezultatą išlygino Benjaminas Jeannot. Paryžiaus futbolininkai nesudėjo ginklų ir 92-ąją minutę po Kyliano Mbappe pergalę išplėšė T. Meunier. PSG (25 taškai) pirmauja čempionate. „Dijon“ (6 tšk.) – 17-as.
2017-10-14

Neymaro pramintu taku: Kylianas Mbappe debiutavo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu

18-metis Prancūzijos supertalentas Kylianas Mbappe su Paryžiaus „Saint-Germain“ apranga sužaidė pirmąsias rungtynes. Ir ne bet kokias – futbolininkas įmušė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą. PSG 5:1 (1:1) svečiuose sutriuškino Prancūzijos lygos autsaiderę „Metz“ komandą. „Saint-Germain“ futbolininkams pirmasis kėlinys nebuvo lengvas. 31-ąją minutę po Neymaro perdavimo įmušė Edinsonas Cavani, bet 37-ąją rezultatą išlygino Emmanuelis Riviere. PSG šou prasidėjo sužaidus valandą.
2017-09-09

Neymaro serija nutrūko – nei įvarčio, nei rezultatyvaus perdavimo

Įspūdingai Paryžiaus „Saint-Germain“ klube startavęs Neymaras pirmąkart neįmušė, neatliko rezultatyvaus perdavimo. Vis dėlto, PSG laimėjo ir be didesnių brazilo pastangų. Paryžiaus komanda penktadienį namie 3:0 (1:0) sutriuškino „Saint Etienne“ futbolininkus. Pirmąjį įvartį 20-ąją minutę įmušė Edinsonas Cavani, realizavęs 11 metrų baudinį. 51-ąją minutę pasižymėjo Thiago Motta, 89-ąją – E. Cavani. Neymaras žaidė visas rungtynes.
2017-08-26

Prancūzijos čempionai vargo su „Metz“

Prancūzijos lygoje be pralaimėjimų žengia čempiono titulą ginantis „Monaco“. Jis trečiojo turo rungtynėse svečiuose 1:0 (0:0) rungtynių pabaigoje palaužė „Metz“. Pergalingą įvartį 78-ąją minutę po Rachido Ghezzalo perdavimo pelnė Radamelis Falcao. Rungtynėms nebuvo registruotas Kylianas Mbappe, apie kurio išvykimą iš Monako kalbama vis dažniau. „Monaco“ pirmajame ture 3:2 palaužė „Toulouse“, antrajame – 4:1 „Dijon“. „Metz“ tai buvo trečiasis pralaimėjimas.
2017-08-18

PSG Prancūzijoje stebuklingai pratęsė pergalių seriją

Antradienį Prancūzijos čempionate „Ligue 1“ šeštąją pergalę iš eilės iškovojo PSG. Paryžiaus komanda svečiuose 3:2 (2:0) palaužė „Metz“. Laimėtojai du įvarčius įmušė iki pertraukos. Abu tikslūs smūgiai atlikti po brazilo Maxwello perdavimų. 33-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė urugvajietis Edinsonas Cavani, 36-ąją – Blaise’as Matuidi. Atrodė, kad PSG nevargs. Tačiau tada prabilo „Metz“ futbolininkai, išlyginę rezultatą.
2017-04-18

Šiandien Lietuvos futbolo rinktinė galinėsis su Liuksemburgu

Lietuvos futbolo rinktinė šį vakarą Liuksemburge žais draugiškas rungtynes su šios šalies nacionaline komanda. Mūsiškiams tai bus repeticija prieš rugsėjį vyksiančias pasaulio čempionato atrankos rungtynes. Jose Lietuvos futbolininkai išvykoje susitiks su Farerų Salų rinktine. Pasak šalies futbolo rinktinių direktoriaus Roberto Tautkaus, Liuksemburgo ir Farerų Salų komandos yra panašaus pajėgumo, tad šio vakaro rungtynės turėtų būti naudingos.