emmanuelis riviere

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „emmanuelis riviere“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „emmanuelis riviere“.

Neymaro pramintu taku: Kylianas Mbappe debiutavo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu

18-metis Prancūzijos supertalentas Kylianas Mbappe su Paryžiaus „Saint-Germain“ apranga sužaidė pirmąsias rungtynes. Ir ne bet kokias – futbolininkas įmušė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą. PSG 5:1 (1:1) svečiuose sutriuškino Prancūzijos lygos autsaiderę „Metz“ komandą. „Saint-Germain“ futbolininkams pirmasis kėlinys nebuvo lengvas. 31-ąją minutę po Neymaro perdavimo įmušė Edinsonas Cavani, bet 37-ąją rezultatą išlygino Emmanuelis Riviere. PSG šou prasidėjo sužaidus valandą.