k. mbappe

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „k. mbappe“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „k. mbappe“.

Prancūzijos rinktinės veteranas prieš Mbappe: favoritų rūbinė jau kliba?

Prancūzija Europos futbolo čempionatui rengėsi Clairefontaine mieste. Treneris Didier Deschamps‘as gimtinėje bandė suburti vyrus į kumštį paskirdamas keturis vakarienių stalus. Tokiu būdu ne tik formuojasi draugystės, bet ir mažinamas kartų skirtumas. Iš viso yra šeši stalai, pasak „Le Parisien“: keturi žaidėjams, du komandos personalui.
2021-06-15

„Euro 2020“: šeši turnyro „dievukai“, pavergę futbolo gerbėjų širdis

Iki didžiausio futbolo renginio šią vasarą liko visai nedaug – „Euro 2020“ prasidės jau penktadienį. Portalas tv3.lt siūlo pažvelgti, kokios didžiausios žvaigždės žais šiame turnyre. „Euro 2020“ startuos birželio 11 d. ir truks lygiai mėnesį – finalas įvyks liepos 11 d. Čempionatas turėjo vykti praėjusią vasarą, tačiau dėl COVID-19 pandemijos buvo perkeltas į 2021 m. Europos pirmenybėse dalyvaus 24 rinktinės, kurios yra išskirstytos į 6 grupes.
2021-06-10

Saldus revanšas: PSG eliminavo „Bayern“ Čempionų lygos ketvirtfinalyje

UEFA Čempionų lygoje dvi komandos užsitikrino bilietus į pusfinalį – Londono „Chelsea“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“. Jau aišku, kad Čempionų lyga turės naujus čempionus. Praėjusiais metais trofėjų į viršų kėlusi Miuncheno „Bayern“ krito ketvirtfinalyje prieš Paryžiaus „Saint-Germain“. Namuose reikalų vokiečiai prisidarė pakankamai – pralaimėjo 2:3. Prancūzijos sostinėje pavyko laimėti 1:0 (1:0), tačiau dėl išvykos įvarčių buvo priversti srėbti prisivirtą košę. PSG pasiekė revanšą.
2021-04-13

PSG galvos skausmas: traumą patyręs Mbappe nerungtyniaus 4 savaites

Paryžiaus „Saint-Germain“ patvirtino, kad savaitgalio rungtynėse traumą patyręs komandos lyderis Kylianas Mbappe negalės žaisti futbolo apie keturias savaites. PSG savaitgalį rezultatu 4 – 0 įveikė „Toulouse“ ekipą Prancūzijos pirmenybėse, tačiau šią pergalę apkartino K.Mbappe trauma. Puolėjas buvo priverstinai pakeistas antrajame kėlinyje. PSG treneriui Thomui Tucheliui K.Mbappe trauma nėra vienintelis galvos skausmas.
2019-08-26

„Real“ atsiras netikėta galimybė įsigyti Kylianą Mbappe?

Madrido „Real“ gali atsiverti netikėta galimybė įsigyti vieną talentingiausių planetos futbolininkų – 19-metį pasaulio čempioną Kylianą Mbappe. Ispanijos sostinės dienraštis AS praneša, kad „Real“ su nekantrumu laukia žinių iš Europos futbolo federacijų asociacijos (UEFA). Esą ji artimiausiu metu gali nubausti Paryžiaus „Saint-Germain“ dėl „Financial Fair Play“ nuostatų pažeidimų – didžiulės sumos už įsigytus futbolininkus ir mažų įplaukų už parduotus žaidėjus.
2018-08-24

PSG išgelbėjo brangiausių pasaulio futbolininkų įvarčiai

Prancūzijos čempionate antrąją pergalę per du turus iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“. Čempionai šeštadienį svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Guingamp“ futbolininkus. PSG po pirmojo kėlinio vijosi varžovus. 20-ąją minutę įvartį pelnė Nolanas Roux. Po pertraukos darbo ėmėsi brangiausi pasaulio futbolininkai – Neymaras ir Kylianas Mbappe. Pirmasis 53-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Antrasis įmušė dublį – pasižymėjo 82 bei 90 minutėmis.
2018-08-18

Lionelio Messi ir Cristiano Ronaldo dominavimą nutrauks vidurio gynėjas?

FIFA paskelbė 10 kandidatų tapti geriausiu šių metų futbolininku. Sąraše, kuriame neatsirado vietos Neymarui, atsidūrė Raphaelis Varane’as. 25-erių prancūzas po ilgos pertraukos privertė pasaulį vėl atkreipti dėmesį į vidurio gynėjus. Nenugalėjo 12 metų R. Varane’as – vienintelis futbolininkas, šiemet laimėjęs du prestižiškiausius turnyrus. Gynėjas su Madrido „Real“ triumfavo UEFA Čempionų lygoje, o vėliau, kartu su Prancūzijos rinktine, į viršų kėlė ir pasaulio čempionato taurę.
2018-07-29

Pasaulio čempionato finalas: akiai patrauklaus reginio laukia ne visi

Futbolo aistruolių laukia neeilinis savaitgalis. Šeštadienį dėl trečiosios pasaulio čempionato vietos žais anglai ir belgai. Sekmadienį – turnyro desertas. Finale ietis sukryžiuos kroatai bei prancūzai. Ne visos portalo tv3.lt kalbintos šalies futbolo legendos tikisi gražaus finalo. Nebus patrauklus akiai „Finale kiekvienos klaidos kaina bus itin didelė. Tokiose rungtynėse labai gražių, rezultatyvių rungtynių sunku tikėtis.
2018-07-13

Prancūzijoje – čempionų ir lygos lyderių pergalės

Prancūzijos futbolo lygoje pergales iškovojo šalies čempionas „Monaco“ ir pirmenybių lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. „Monaco“ savo aikštėje 3:2 (0:1) įveikė „Troyes“, kuriems abu įvarčius pelnė Hyun-Jun Sukas (25, 50 minutėmis). Nors šeimininkai atsiliko 0:2, sugebėjo išsigelbėti. 70-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Mathieu Deplagne. 85-ąją ir 88-ąją tikslus buvo šeimininkų futbolininkas Guido Carrillo.
2017-12-10

Neymaro pramintu taku: Kylianas Mbappe debiutavo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu

18-metis Prancūzijos supertalentas Kylianas Mbappe su Paryžiaus „Saint-Germain“ apranga sužaidė pirmąsias rungtynes. Ir ne bet kokias – futbolininkas įmušė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą. PSG 5:1 (1:1) svečiuose sutriuškino Prancūzijos lygos autsaiderę „Metz“ komandą. „Saint-Germain“ futbolininkams pirmasis kėlinys nebuvo lengvas. 31-ąją minutę po Neymaro perdavimo įmušė Edinsonas Cavani, bet 37-ąją rezultatą išlygino Emmanuelis Riviere. PSG šou prasidėjo sužaidus valandą.