Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė iškovojo pirmąją pergalę pasiruošime Tokijo olimpinėms žaidynėms. Greggo Popovichiaus auklėtiniai 108:80 (33:19, 25:23, 23:20, 27:18) sutriuškino Argentiną.

Šį kartą amerikiečiai neleido suabejoti savo pajėgumu ir pranašumą susikrovė per pirmąjį kėlinį. Šešis tolimus metimus atseikėję šeimininkai įgijo 14 taškų pranašumą.

Įvairiapusį puolimą demonstravę favoritai per antrąjį ir trečiąjį kėlinius apsukų nemažino, o labiausiai išsiskyrė Kevinas Durantas ir Bradley Bealas. Abu jie pelnė po 17 taškų.

JAV pataikė 13 tritaškių iš 29 bandymų, dviženklį taškų skaičių pelnė penki žaidėjai. Argentiniečiams 41-erių Luisas Scola surinko 16 taškų.

Primename, kad iki šiol JAV netikėtai nusileido Nigerijos (87:90) ir Australijos (83:91) ir rinktinėms.

JAV: Kevinas Durantas ir Bradley Bealas po 17, Zachas Lavine'as 15, Damianas Lillardas 13, Bamas Adebayo 12 taškų.

Argentina: Luisas Scola 16, Nicolas Laprovittola 13, Facundo Campazzo 12, Gabrielis Deckas 10 taškų.