Nesėkmę Eurolygoje patyrė Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiacos“ (7/7) ekipa, kuri namuose 56:63 (15:14, 11:21, 12:12, 18:16) nusileido Valensijos „Valencia“ (8/6) krepšininkams.

Itin nerezultatyviose rungtynėse „Valencia“ sugebėjo atitrūkti antrajame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 10:2 – 30:21. Skirtumas netrukus buvo pasiekęs ir dviženklę ribą – 35:25.

Po didžiosios pertraukos ir toliau abi komandos skendo netikslių metimų liūne ir tai buvo palanku svečiams, nes jie išlaikė saugesnę distanciją nuo varžovų – 47:38.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus beveik 6 minutes „Valencia“ pirmavo 53:42, tačiau OLY atkuto ir po geros atkarpos priartėjo – 50:55. Likus pusantros minutės komandas skyrė tie patys 5 taškai (53:58), o Chrisas Jonesas įmetė svarbų dvitaškį (60:53) bei per likusią minutę Pirėjo ekipa nebeatsigavo.

Dėl būsimo vaiko gimimo mačą praleido Alecas Petersas. Tai suteikė galimybę šiame sezone debiutuoti Filipui Petruševui, bet jis per 8 minutes į krepšį nemetė, atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo pražangą ir surinko 3 naudingumo balus. 9 minutes žaidė

I. Brazdeikis, kuris pasižymėjo 4 taškais (1/1 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo kamuolį, išprovokavo pražangą, kartą suklydo ir liko su 2 naudingumo balais.

„Olympiacos“ pataikė 9 tritaškius iš 31 (29 proc.), 10 iš 24 dvitaškių (41,7 proc.) bei 9 baudas iš 16 (56,3 proc.). „Valencia“ realizavo visas 6 baudas, 21 iš 38 dvitaškių (55,3 proc.), bet vos 5 iš 19 tritaškių (26,3 proc.).

„Olympiacos“: Thomasas Walkupas 13 (3/7 tritaškiai), Kostas Papanikolaou 11 (3/6 tritaškiai), Isaiah Canaanas 8 (2/6 tritaškiai), Moustapha Fallas 7 (7 atk. kam., 19 naud. bal.).

„Valencia“: Chrisas Jonesas ir Stefanas Jovičius po 12, Damienas Ingliesas 10.